Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, mi baja lehet?...

Segítség, mi baja lehet? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Ma reggel láttam hogy a szuka kutyusomnak megy a hasa,mostanra mindent kihány meg kikakil.Van egy kan kutyusom is neki egy hete ment a hasa de bár most teljesen rendbe jött.Tápváltás történt.Nem tudom hogy attól van-e.

Nagy testű mind2 és 4 évesek.

Mit csináljak mert annyira sajnálom.


2012. ápr. 6. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet,hogy a táp okozta,mert ha nem fokozatos az átváltás akkor okozhat hasmenést, ma ne kapjon a szuka semmit és holnap pedig adj neki rizst..
2012. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vírus okozza. Diétáztasd, főtt rizst meg főtt husit kapjon csak, és naponta 2 alkalommal 1-2 kanál élőflórás natur joghurtot egyen meg. Ha 2-3 napon belül sem javul, akkor mindenképp doki.
2012. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

az a baj hogy semmit sem akar megenni amit megevett pár óra múlva ki is jött, csak vizet iszik és fekszik :SS

széntabletta??

2012. ápr. 6. 14:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kell széntabletta, ha iszik, akkor nincs gond. Beteg, természetes hogy nincs étvágya, nem kell erőltetni.
2012. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Azonnal vidd el orvoshoz ( ha van felétek), nem tudom milyen fajta, de nekem a németjuhászom csinálta ugyanezt, 1 hét múlva el is pusztult :( Mi erőltettük a kaját, meg a gyógyszert, de azt is kihányta, a végén már enni sem evett semmit :S Szóval azonnal orvos ha meg akarod menteni!
2012. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát lehívni tudom csak a dokit, nem tudom mikor jön le :S de felhívom

hovawart-ról van amúgy szó

csak azt nem értem hogy hogyhogy nem beteg mind2?

2012. ápr. 6. 14:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hete átment az egész csapaton (nyolc kutyus). Volt amelyiknek hasmenés, volt amelyik hányt is. És kettő volt, aki néhány napig nem akart enni. Kamilla teát adtam nekik víz helyett, egy kis probiotikumot, meg immunerősítőt. Mind szépen helyre jött. Azért ha pár napnál tovább tart a hasmenés hányás, mindenképp doki, nehogy kiszáradjon.
2012. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon szépen köszönöm, megyek veszek neki kamillát meg probiotikumot :D
2012. ápr. 6. 16:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz. Ne hívd ki, hanem fogd meg és vidd be egy felszerelt állatorvosi rendelőbe.
2012. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 csaba1974 ***** válasza:
kullancs is produkálhat ilyet az én orvosom mondta h van már lassú lefolyású babézia is ezt lehet rosszul írtam!! de DOKI!!!
2012. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!