Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztorkutya széttúrja...

Berni pásztorkutya széttúrja a kertünket?

Figyelt kérdés
Ha vennénk egy bernit, mennyire kéne lemondanunk a kertünkről? Sokat ás egy ilyen kutya, nem fogad szót?

2012. ápr. 6. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése minden. De az hogy szép kert és kutya is legyen együtt az kivitelezhetetlen (pisi, kaki miatt is)
2012. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van, nevelés kérdése. Amíg pici, biztos lehetsz benne, hogy lesznek gondok, kiásott virágok stb.

Barátnőmék berni pásztora olyan 1 éves korára tanulta meg, hogy hova mehet a kertben és hova nem és hogy nem áshat mindenhol. Most 1,5 éves, aránylag megnyugodott, már nem ássa fel a kertet. Van egy helye, ahol áshat, a virágok közé már csak elvétve megy.

2012. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kert, és kutya majdcsak kivitelezhetetlen dolog. Nekem labradorom van, neki mindegy mi van, belement a virágágyba is. Megoldottam: be lett kerítve csibehálóval. Mostmár szabad a hely,ahol mehet.

Nevelés kérdése, és szokatás.

2012. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A berni szeret kaparni, gödröket ásni! Persze mindig akkor, amikor nem látod, nehéz tetten érni!:)
2012. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérlek, írj privát, Megbeszélhetjük! / Sok igaz is van az előttem szólóknak, de sok mást is figyelembe kell venni!/
2012. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még annyit, igen szeretnek ásni. Nyáron főleg, amikor is keres magának egy hűvös helyet és ott ás magának egy gödröt és belefekszik, így hűsíti magát. Nekem is bernim van, tavaly ásott magának egy gödröt és mindig abban feküdt, nem temettük be, inkább locsoltuk, hogy mindig hűs legyen neki. Nagyon tudnak ám szenvedni a melegben.

első voltam

2012. ápr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem mindig lehet megmondani,egyed kérdése,meg a nevelésé.
2012. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!