Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen korúak azok akik azt...

Milyen korúak azok akik azt írják ezen az oldalon, hogy délelőtt leviszik 1-2 órára a kutyát, délután sétálnak vele 2-3 órát, és napközben van 1 óra játék/tanítás nekik?

Figyelt kérdés
Nem azért, csak én a huszas éveim közepén, munka, nyelvtanulás és a háztartásba való besegítés mellett nem tudom elképzelni napi min. 4 órát kint legyek a kutyával. Nincs elhanyagolva mondjuk ennek ellenére sem. Ezért kérdezem, hogy melyik korosztály írhatja ezt valamint hogy kerti vagy benti a kutya? Mert egy benti kutyát még megértem hogy sokat kell sétáltatni.
2012. ápr. 7. 06:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 éves lány vagyok, ok, ciki de még a szüleimmel élek:)

Reggel fél 6 kor leviszem fél órára, aztán a szüleim 11-12 óra körül fél órára. Aztán én 17 órakor érek haza, akkor másfél-2 órára, majd este 10kor még 10-15 percre.

2012. ápr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
én is 27 vagyok, azonban én éjszaka dolgozok.... így nappal ráérek teljesen ilyesmire. két bullunk van párommal.
2012. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, egyetemista, hétfőn és szerdán 2-kor indulok, akkor le tudom vinni őket reggel, délután és este, mikor hazaérek. Kedd-csütörtök egész nap suli, reggel leviszem őket, délután a barátom, este pedig megint én. A többi napom szabad, akkor van, hogy elmegyünk valahova, ahova rendszerint visszük a kutyákat is.
2012. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 20 éves vagyok munkanélküli,tanfolyamra járok és el van kényeztetve persze így a blökim,egésznap szinte vele vagyok mert viszem magammal tanfolyamra is.:)
2012. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Sőt! Képzeld vannak olyan emberek akik képesek kiállításra, ügyességi versenyekre is járni! Csak azért mondom, mert az még ezerszer több idő mint egy átlag kutyás sétáltatása. És emellett dolgoznak, gyereket nevelnek esetleg, tanulnak, stb. Probléma? Mindenki másra fordít időt.
2012. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20as korosztály szintén. Reggel másfél órával korábban kelek, napközbeni tanítás hétvégén van, hétköznap beépül a sétába, de rövid 5-10perces gyakorlások, tanulás van ezen kívül is, persze munkaidőn kívül. Reggel 30-60percet megyünk, este 2-3órákat. Háztartást szinte egyedül vezetem, emellett dolgozom, a kutya meg kinti-benti, közép/nagy termetű, aktív fajta.
2012. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt, hogy akikkel szoktunk menni sétálni, köztük van 20as korosztálytól kezdve a 60asig mindenki, benti, kinti és kinti-benti kutyákkal, gyerekkel-unokával, nyugdíjas, dolgozó, tanuló. Szóval tényleg vegyesen mindenki és köztük sokan szintén reggel-este sétáltatják a kutyát. Összességében azoknak a kutyáknak akikkel mi összejárunk a napi 3óra séta megvan és ezen kívül velük is foglalkoznak még otthon +ban.
2012. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
teljesen vegyes, korosztálytól független-ezeket az embereket felelős kutyatartónak lehet nevezni, akik lehet korán kellnek, mert a kutya érdekeit is figyelembe veszik, sőt saját érdekeiket is alkalmanként a háttérbe szorítják, csak azért, hogy normális kutyájuk legyen....minden kutyának szüksége van a kiadós sétákra, nevelésre, törődésre, játékra, egészségügyi ellátásra függetlenül attól, hogy kertben vagy lakásban tartják!
2012. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!