Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavat szeretnek, vajon...

Csivavat szeretnek, vajon boldog lenne igy?

Figyelt kérdés
Amerikaban elek, 20 eves vagyok. Szeptemberben kezdem az egyetemet, ( azaz 5 honapom van meg) es regota szeretnek egy csivavat. Ebben az idoszakban semmi dolgom nincs, tehat egesz nap vele tudnek lenni ameddig pici, de szeptembertol ugye mar mas a helyzet. A baratom egesz nap dolgozik, tehat o sem lesz itthon. Sokan azt mondjak, hogy ne rontsam el az egyetemi eveimet egy ekkora kotelezettseggel, meg nem jo a kutyat egesz napra egyedul hagyni. Valaki aki ebben a helyzetben van esetleg, vagy csak velemenye van, szivesen meghalgatnam!

2012. ápr. 7. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb dolod ugye az lenne ,hogy ha lenne neki egy társa. De ebből a kérdésből azt állapítottam meg,hogy te csak 1-et szeretnél. Nem baj,az első dolog az lenne, hogy ismertesd meg vele a házat, ezt naponta 5x-6x. Majd ha van térelválasztód, akkor válaszd ki neki azt a helyet, ahol lesz majd ,mikor te a suliba leszel és tanulsz, de arra is törekedj, hogy olyan hely legyen, hogy sehol se tudjon a falakban(összepisilja,kakilja) ,a butorokban(megrágja) és tanítsd meg szobatisztaságra, és a legyen neki ott az a tálca, majd amibe eltudja végezni a dolgát!!

Remélem segítettem!!

2012. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja és abba a helybe legyen bent 15-20 ki játéka,mármint a térelválasztós részben!!
2012. ápr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még mindig az első vagyok, irigyellek, hohy amerikában élsz!

Tök jó neked! :)

2012. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen csak egyet szeretnek, elsosorban azert mert viszonylag gyakran jarok haza, es a repulon 1 kiskutyat meg felengednek az utasterbe! igy nem kell a csomagterben utaznia szerencsetlennek....es szerintetek nem lesz boldogtalan ha neha napi 8 orat egyedul lesz? :(

Amerika hat igen, kulonleges hely :) bar en azert imadom az otthonom, nincs is jobb mint hazaerkezni.....

2012. ápr. 7. 07:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ugyanígy tart kutyát, hogy napi 8-9-10 órát egyedül van. Ehhez is fokozatosan hozzá kell szoktatni és akkor nem lesz gond :)
2012. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akik kinti kutyát tartanak, azokkak sincs másképp. Éjszakánként, és munkaidőben is egyedül vannak. Ha fokozatosan hozzászoktatod az egyedülléthez, nem lesz baj. A lényeg, hogy ne úgy csináld, hogy 5 hónapig non stop vele vay, aztán egyszer csak, napi 8 órát egyedül hagyod. A lényeg, hogy nem lesz semmi baj, jól fogja érezni magát.
2012. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy azt mondják, aki csivavát akar tartani, az először tisztázza le magában mennyi ideje lenne a kutyusra. Talán-talán ha fokozatosan szoktatod ahhoz, hogy nélküled / nélkületek van több ideig, akkor TALÁN menni fog, de a csivava az egy olyan kutya mintha az árnyékod lenne. Szóval ha kimész konyhába, mosdóba, az udvarba, ő mindenhova követni fog, mindig rajtad akar majd lenni,de persze nevelés-kérdés ez is.. Én ezzel nem azt akarom mondani, hogy pár órára nem lehet egyedül hagyni (nagyon ember-függőek) this is your choice.:)

irigyellek, hogy amcsiba élsz.. :)

2012. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!