Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék vásárolni....

Kutyát szeretnék vásárolni. Egy úgy nevezett Pomsky vagy más néven Pomskies. Hol találhatok ilyen kutyust? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sok helyen oldalon kerestem ezt a kutya fajtát de sehol sem találom remélem ti tudtok segíteni .Ez a kutya fajta egyébként a Szibériai Husky + Pomerániai törpespicc keveréke.Ha valaki talál egy oldalt ahol van eladó kiskutya belőle kérem szóljon . Előre is köszönöm.
2012. ápr. 6. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Elmész egy menhelyre és keresel egy jópofa husky keveréket. Tele van velük az egész ország.
2012. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ennél maradok már gondoltam rá :) De azért köszi :D
2012. ápr. 6. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Aki kitalálta is rohadna el!!!!!!! Mi jön még divatba? A selyemmajom-ember keverék gyereknek?

2012. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Mi a sz@r? Jő hogy már nem német dog és csivava keveréket...

Nem veled van baj, kedves kédező, hanem az egész emberiséggel.

2012. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Amíg élek nem fogom megérteni, hogy miért kell ezeket a keverékeket létrehozni. A sima menhelyi nem elég menő, ugye?
2012. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
1 az 1000 hez hogy a te kiskutyád úgyfog kinézni, ahogy várod. Két fajta almában szinte az összes kicsi máshogy néz ki, az egyik erre, a másik arra a szülőre, felmenőre hasonlít. Hacsak nem találsz olyat, akinek van két Pomskiese. De ennek elég kicsi az esélye.
2012. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Minden jelenleg létező kutyafajta eredetileg keverék volt. Két vagy több kutya hosszas kereszteződése révén jött létre a többi. Attól, hogy az elmúlt pár évtizedben nem kisérleteztek új kutyafajtát létrehozni még nem azt jelenti, hogy nem is fognak...20-30 év múlva már olyan természetes lesz ez a pici kutya,mint a magyar vizsla, vagy a Szent bernáthegyi...Egyébként szerintem aranyos, már cask az a kérdés, hogy melyik felmenőjétől melyik tulajdonságokat örökölte. NEkem Huskym van :)
2012. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Ezek az úgynevezett "márkás kutyák" inkább külföldön ismertek.Ez két fajtiszta kutya keresztezése.A két fajta legjobb tulajdonságait próbálják ötvözni.Szerintem nem hülye ötlet mivel aki akar egy nagyon gyerekszerető fajtát de allergiás a kutyaszőrre az vehet egy Goldendoodle-t(nem biztos hogy így kell írni) uszkár meg golden retriver keveréket és így az uszkárnak köszönhetően kevésbé okoz majd allergiás tüneteket.
2012. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ez attól függ, hogy szőrben az uszi, vagy a golden génjeit örökli.
2012. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
34%

Ha nagyon törpe huskyt akarsz akkor keress rá az alaskan klee kai-re...

De maradj inkább egy menhelyi kutyus örökbefogadásánál, arra sokkal több esélyed van!

Szánhúzó alapítvány oldalán nézz körül

2012. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!