Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért bújik az ölembe?

Miért bújik az ölembe?

Figyelt kérdés
A kutyánk mentett kistestű keverék. Ahogy kimegyek hozzá az udvarra és leülök egy székre vagy a földre, máris jönne oda és bújna az ölembe. Ha megengedem neki, rögtön összegömbölyödik és hozzám bújva pihenget. Viszont nem szeretném, hogy rászokjon arra, hogy ezt neki engedély nélkül szabad, így nem mindig engedem neki. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez csak hálából van, vagy veszélyezteti a falkavezéri pozíciót? Két apróság: tudom, hogy a menhelyen ezt nekik szabadott és ha elküldöm, akkor megérti, nem nyomul tovább.
2012. ápr. 7. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szeret, és védelmet keres az öledben? Ne zavard őt le, inkább örülj neki, hogy ilyen aranyos! Az én hatalmas kaukázusim is állandóan az ölemben akart lenni.
2012. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig az ölembe ugrik/bújik a beagle kutyusunk. Próbáltam leszoktatni, de nem ment, meg igazából nem is akartam, annyira aranyos. Csak kicsit szűkösen fér már el így, hogy 1 éves lett. :)
2012. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a kutyám a közelemben akar lenni mindig ha fekszek és laptopozok ráfekszik a lábamra ha alszok a térdhajlamotba szóval mindig ott kell lennie ahol én.Most is itt fekszik alszik mellettem,jól lakott a vacsival. És én ehhez mit szólok ? Rettentően örülök hogy ennyire szeret.

2. a Mentett kutyák pedig igen hálásak tudnak lenni. Családunkba is van egy mentett kutya hát ha megyek oda állandóan a lábamhoz dörgölődzik mint egy cica,hanyatt vágja magát hogy a pociját simizzem, és folyamatos vigyor van a képén igen édes és hálás. Ezt ne utasítsd el örül hogy végre szereti őt valaki és ezt ne utasítsd vissza gondolj bele mennyit csalódhatott az emberekben ne kelljen benned is!

2012. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldd el.Csak szeret Téged. Az én kutyum is mindig az ölembe mászik.
2012. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Ne értsetek félre, nagyon örülök, hogy ezt csinálja, és nem úgy értettem, hogy mindig el van küldve, sőt. Azért valahol reméltem, hogy szeretetből teszi.:)
2012. ápr. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!