Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalogat minket egyfolyt...

Miért nyalogat minket egyfolytában a kutyánk? Meg bújik oda hozzánk? Egy éves, egyszer tüzelt, utána áll vemhes lett, lehet újra az?

Figyelt kérdés
Most született meg a kisfiúnk és mióta a kórházban voltam nagyon hiányolt, folyton ugatott, mesélte a férjem. (én voltam a "falka-vezér") Aztán amikor haza jöttünk tök más lett a kapcsolatunk, komolyabb lett vagy nem tudom. Eddig olyan játékos volt, most meg csak az érdekli minél közelebb legyen hozzánk. A picihez jól viszonyul, szereti a gyerekeket.
2011. aug. 31. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert szeret azért nyalogat meg bújik, a kutya saját magánál jobban szeret!!!
2011. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Álvemhes, nem az álla lesz vemhes.

Valószínűleg csak hiányoztál neki és megzavarodott a picitől. Jött valami ami fontosabb mint ő és kiabál és furcsa szaga van. Foglalkozz vele ugyanannyit (jó tudom bébi mellett nem egyszerű), de ne tutujgasd agyon. Megszokja hamar az új helyzetet.

Álvemhes egyébként is csak tüzelés után lehet, csak úgy hirtelen nem. Egyébként javasolnám az ivartalanítást, nem csak azért mert nem lesznek többen álvemhességi problémák, hanem azért is mert lenyugszik a kutya ... könnyebb lenne egy pici gyerekkel.

2011. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ és a helyesbítést. :)

Mi is gondolkoztunk már az ivartalanításon, jobb lesz neki is.

2011. aug. 31. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó döntés lenne :)


2.

2011. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnap volt a védőnő, aki szintén ugyanezt mondta. Nem szabad szigorúnak lennem vele, mert akkor negatív dologként veszi fel a babát. Amúgy okos kutya, ha felkel a baba jön és jelez nekem, óvatosan közelít hozzá, meg minden. Tegnap óta többet foglalkoztam vele, egy kicsit már fel is engedett, már hozza nekem a játékait. :)

Nagyon köszönöm a segítséget, tényleg!

2011. szept. 1. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!