Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy puli kutyám, és...

Van egy puli kutyám, és mindig hizeleg, hozzám bújik, beleül az ölembe. Ez miért van, szeretetből csinálja?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Valószínű. :) (De ez nagyon jó! Én eddig egyetlen ilyen pulival találkoztam. :))
2009. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ez de hülye kérdés... Mi másért csinálná? Szerinted utál, azért hízeleg meg ül az öledbe? Pff.
2009. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nekem 3 Pulim van és mind a három ilyen hízelgős. Rengeteg szeretet van bennük.
2009. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem puli-foxi keverékem van,de dettó ugyanilyen.

Sőt ha még lehet fokozni.Első nap,ahogy megpillantott jött hozzám,bújt mint egy cica,simizni kellett és le sem lehetett tenni az ölemből.Kicsit meg volt még szeppenve az első pár nap de aztán...ha meglát,tudja,hogy nem szabad rámugrani ha suliból jövök,ne legyek koszos így csak odarohan 100km/h-val,megtesz 10 kört,de eszeveszett tempóban,majd ugrál:)Ha velem van bújik, az ölembe mászik,vagy a lábam gyűri.Nem kicsit perverz,de egyfolytában:P.Aztán mit is szokott még...mindent amit egy kutya:D

2009. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te kis mázlista :) az enyém még nyálat is ad hozzá
2010. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!