Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek? Arany...

Milyen kutyát vegyek? Arany retriever, Tacskó, Shih-tzu mellé?

Figyelt kérdés

Kertes ház,lenne 2 társa,játékos kutyák.

Elképzelésem: Közép méretbe gondolkodok,de lehet kicsi lesz belőle.Gondoltam a Border Colliera,de őt lefárasztani szinte lehetetlen.Jó lenne,ha rövid szörü lenne.

talán még bordeaux-i dog,esetleg boxer.Ötleteket szívesen várok,más fajtákról is.



2012. ápr. 1. 13:53
1 2
 1/15 RipKoresz ***** válasza:
Golden retriever
2012. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amennyiben megteheted, s ezek szerint van rá lehetőséged, úgy inkább menhelyről, vagy állatvédők segítségével magamhoz fogadnék egy akármilyen keverék, de ugyanolyan szerethető kutyust. Segíts egynek, s meglátod milyen jó érzés!

Miért van az hogy mindenkinek csak a fajta tiszta kutya kell? Pláne ha nem viszi kiállításra, csak kedvencnek szeretné? :(

(2 örökbe fogadott kutyával és a párommal élek)

Hol laksz? Akár segíthetnék neten keresni hátha megtetszik egyik-másik. :)

2012. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Most akkor két, vagy három kuya mellé kéne?

Amúgy mindegy is, nem a kutyáidnak veszel kutyát, hanem madagnak. Döntsd el, hogy a meglévőek mellé mennyi időd-energiád van foglalkozni az újjal, mit szeretnél vele csinálni, és annak megfelelően válassz fajtát.

2012. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Van egy Goldenem már,nem szeretnék még 1-et.Inkább kipróbálnák egy másik ,számomra ujj fajtát.
2012. ápr. 1. 14:45
 5/15 anonim ***** válasza:

S nekem nem is válaszolsz?

(2. voltam)

2012. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló:Nekem 2 kutyám van,a tacsi és a goldi az udvaron,tesomé a shih-tzu,ami lakásba van.Gondoltam leírom,mégis csak találkoznak majd egymással.
2012. ápr. 1. 14:47
 7/15 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:De természetesen neked is válaszolok.Győr mellett lakom.Kölyök kutyát szeretnék mindenképp,ugy nevelni ahogy én akarom,de a menhelyen szerintem egy keverék kutyába nem látnak bele,több esetbe azt is nehéz megállapitani milyen kutyák keveréke.Nem tudnám milyen kutya lesz belőle,az tény hogy szivosabb mint egy faj kutya.Valahogy jobban vonzanak a fajtatiszta kutyusok,de a keverékektől sem állok el,hisz eddigi legjobb kutyám is keverék volt.
2012. ápr. 1. 14:53
 8/15 anonim ***** válasza:

Újra a 2-es vagyok. Vannak kölykök is. Sőt vannak fajtamentő egyesületek is. Amúgy örökbefogadási papíron rajta van kaptok 1 hónapot, ha addig minden oké, onnantól leveszik a kezüket, tied a kutya, de ha gond van minden zokszó nélkül visszaviheted nekik.

Nem tudom... én pártolom nagyon hogy annyi gazdátlan és szép kutya van, annyira szeretnék mindegyiknek gazdát. :(

A menhelyi és hasonló kutyák roppant hálásak és bújósak általában.

[link]

Győriek és kölykök. Gondoltam hátha azért megnézed őket, nagyon helyesek. Nem írtad kan vagy szuka kellene mondjuk, vagy mindegy? :)

2012. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát kan a Golden,mivel közeép ,méretű lenne a kutya gondolom nem igen érdekelné egy törpe tacskó.Jöbb lenne ha szuka lenne,de a menhelyi kutyák ivartalanítva vannak ugyis.
2012. ápr. 1. 15:45
 10/15 A kérdező kommentje:
ha megkérlek raksz fel képet a tieidről?:)
2012. ápr. 1. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!