Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyusomnak a pocija nem...

Ha a kutyusomnak a pocija nem érzékeny, attól még adhatom neki ezt a tápot?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 9. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod neki ,de inkább a sima happy dog-ot add neki,mert ez a fajtája nem olyan jó minőségű..bár nekem mindegy mit adsz az ebednek..

amúgy az én kutyám se érzékeny gyomrú, de lazacos pro plant adom neki,eddig semmi baja nem volt tőle..

2012. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adhatod, csak akkor figyelj rá, hogy ne kapjon nasinak se "durvább" kajákat, mert a szervezete elszokik az összetettebb fehérjék lebontásától, és hasmenése lehet. Legalábbis nekünk ezt mondta a doki, amikor ugyanezzel a kérdéssel fordultam hozzá.
2012. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok. De akkor is adhatom neki, ha kistestű, de már felnőtt, vagyis kifejlődött a magassága, a teste ugye. Így már nem lesz rá semmilyen hatással ezen a téren igaz?
2012. ápr. 9. 15:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja meg azért szeretném még ezt a tápot adni neki, mert világos szőrű és írja, hogy világos szőrűeknek is alkalmas. Gondolom azért, mert az enyém is egy másik happy dog táptól picit sötétült. Mit gondoltok?
2012. ápr. 9. 15:33
 5/7 A kérdező kommentje:
senki sem tudja??????
2012. ápr. 9. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még olyat nem hallottam, hogy a táptól változott volna egy kutya szőrszíne...
2012. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első 5 összetevő a tápban: búza, búzaliszt, kukorica, bárányhúsliszt (7%), rizsliszt (7%). Tehát ez a táp nyomokban tartalmaz húst, a kutya a gabonákban található fehérjéket viszont sokkal nehezebben emészti. Ennyi gabona mellett biztos nagyon magas a szénhidrát tartalma a tápnak, amitől a kutyus, ahogy mi is, könnyen elhízik.

Az ember keze is besötétedhet a körömvirágkrémtől, de az inkább a béta-karotin miatt van. A tápokban meg A vitamin van, nem a provitaminja. Szóval nem fog a kutya sötétedni, csak szép fényes lesz a szőre a jó minőségű fehérjéktől.

Van a Happy Dognak egy "Neuseeland" nevű tápja, az is érzékeny kutyáknak van, inkább azt ajánlom.

2012. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!