Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit tegyek? Nincs a...

Most mit tegyek? Nincs a környéken egy normális hely ahol el tudnám engedni a kutyáimat. (többi lent)

Figyelt kérdés

A múlthéten írta a helyi újság ,hogy a kutyákat kitiltják 2 parkból is és 3 kutyafuttatót helyeztek el, az egyik az rohadt kicsi a másik kettő meg elég messze van, most mit csináljak??panelban lakok két kistestű kutyám van ,az egyik kölyök 2 naponta kimentünk a parkba egy jó nagyon sétálni és így jól lelehetett fárasztani, sok szag volt, a másik kutyám idősebb ,ő már nem szaladgál annyit de szereti ha elvan engedve és szaglászhat,ezek a kutyafuttatók nem jönnek be, sose volt még itt ilyen,de azért az hogy bemennék ,de a gazdi közli ,hogy az ő kutyája nem jön ki a többivel és nekem várnom kell mire bejussak ,ez azért túlzás..nem vihetem akkor be amikor akarom és időm engedi, ahol eddig volt egy mező és az közel volt,ott foci pályát csináltak,nagyon örültem :/

szabályt szegni nem akarok ,mert 20-30 ezer ft a bírság ha a parkba viszem a kutyákat..


Mit tegyek szerintetek??

még itt a környéket felkutatjuk majd ,hátha van vmi jó hely ahol ellehet őket engedni..


2012. ápr. 9. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Mond meg az ilyen embereknek, hogy nem fogsz arra várni, hogy ő kijöjjön, ha egyszer neked sincs időd.


Fogja pórázra, vagy ne is hozzon le olyan kutyát, amely veszélyes a többire. Vagy tegyen rá szájkosarat, és akkor engedd el te is a kutyádat.


Vagy vegyél egy 5 m pórázt, és azon szabadabban mozoghat a kutya.

2012. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg írd le hol laksz, hátha valaki tud a környéken jó kutyázós helyet!
2012. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Gödöllő, legalábbis ott pont ez a helyzet most...
2012. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a városban egyáltalán nincs kutyafuttató. Vagy pórázon sétálunk, vagy szabályt szegek. Vagy a másik eset, amit mostanában egyre sűrűbben megteszek, hogy kocsiba ülünk és kimegyünk a város szélén a mezőre.
2012. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen Gödöllő


nincs jogsim és így kocsim sincs


tényleg kéne vmi jó hely

2012. ápr. 9. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egyetem mögött van egy elhagyatott aszfalt út.Ott szokták sétáltatni a kutyusokat.
2012. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem a Táncsics Mihály úton vagy esetleg?

Mert ha ott vagy akkor a Teva-nál van egy erdős rész az új autópályán túl.

2012. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sajnos nem Táncsics Mihály úton lakok...

az a baj ,hogy én nagyon bent a központba és innen a szabad területek messze vannak :(



köszönöm az eddigi válaszokat!!

2012. ápr. 9. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egyetemi erdő környékén tudod őket elengedni. Van erdős rész, aszfalt, meg egy csomó szántás.

Plusz vannak még erdők a város szélein (Tölgyes, Babati erdő), meg az Alvégen is nagy szántások. A központban sajnos nem maradt jó hely.

2012. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)


akkor majd elmegyünk oda :)

2012. ápr. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!