Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég vettem kutyust de nem...

Nemrég vettem kutyust de nem tudom hány honapos honann tudhatom meg a gazdától biztos nem akor?

Figyelt kérdés
Törzskönyv,? de, abba,benne,van,?
2012. ápr. 9. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van törzskönyve, akkor abban benne van a születési ideje, de ilyen körülmények között én inkább annak se hinnék, kérdezd meg az állatorvost.
2012. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a törzskönyvben hol van én nem találom :D
2012. ápr. 9. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mit látsz benne?
2012. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vettél egy törzskönyves kutyát, amiről azt sem tudod mennyi idős? Mennyiért vetted, és a tenyésztőtől miért nem tudhatod meg?

Szerintem Te kevered az oltási könyvvel, de még abban is benne van a születési dátum...

2012. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a TK: [link] 2. sorban van...de szerintem kevered az oltásival
2012. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak oltási könyv van, és abban nincs benne, az orvos megtudja kb állapítani a fogazatáról a korát.
2012. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tkv baloldalán ahol az adatok vannak,d e én is kétlem, hogy valódi tenyésztőtől és valódi tkv-el vetted ha még azt sem tudni mennyi idős.
2012. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!