Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszag? Kosz? Bűz?

Kutyaszag? Kosz? Bűz?

Figyelt kérdés

Van 3 kutyám.Egy pitbull terrier és két pici keverékem.

Anyukám mindig mondja, hogy büdös van(érdekes senki más nem mondja)

A kutyák este a szobámban alszanak.Minden nap porszívózok és takarítok!


Mit tehetek, hogy jobb illat legyen?:)

Ti mit szoktatok?Hányszor fürdetitek a kutyáitokat?:)

Hogy van rend és tisztaság?:)


2012. ápr. 9. 19:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 van, egy foxi és egy tacsi. Ők is bent alszanak, és hát én is megkapom sokszor, hogy büdös van, és csak anyától... Én sűrűn mosom a takarójukat és porszívózok, sepregetek. Meg tiszta vízzel le szoktam őket mosni hetente. Szerintem nem vészesen "illatosak".:)
2012. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Az én kutyámnak azóta nincs kutyaszaga, hogy tápról nyers húsos etetésre váltottunk.
2012. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
A kutyának kutyaszaga van, AKinek ez büdös, azzal valami baj lehet :)
2012. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap kutyaszag is büdös kicsit, azért mondják.Olyan sokszor, meg nem lehet fürdetni, azt nem szereti a kutya sem, és nem is jó neki.
2012. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Őszintén.Én már nem is érzem a kutyaszagot...:(

De ha egy kutya nagyon gondozatlan és szaglik azt azért érzem :)

De ezt nem...

2012. ápr. 9. 19:53
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Mi többek között emiatt is váltottunk tápról BARF étrendre. Azóta nincs kutyaszag.
2012. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egy kutyánk van, ő is bent lakik, nem fürdetem túl sűrűn talán 2havonta, de csak akkor ha muszáj és nincs kutyaszag. A fekhelyét 2-3hetente legalább kimosom, mert az tényleg szokott büdösödni, napi takarítás az alap. Ha épp nem felejtünk el venni, akkor viszont használunk légfrissítőt is (vagy a lapkás autóba valót, vagy azt az illóolajosat amit be kell dugni a konnektorba), nem azért, mert büdös van, hanem, mert attól olyan finom friss illata lesz a szobának és öröm bejönni.
2012. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
BARF?Az az amikor Te főzöl neki?:)
2012. ápr. 9. 20:00
 9/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én kutyám bármit eszik, csak akkor van kutyaszaga, ha belebújok a bundájába, tíz centivel arrébb már nem érezni, pedig jó orrom van.
2012. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nálunk nincsen kutyaszag. Legalábbis még senki sem panaszkodott aki bejött hozzánk. Néhányan még csodálkoztak is......

1x fürdetjük őket, 2 hetente mosom a pokrócaikat és minden nap max 2 naponta felporszívózok.

2012. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!