Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lányok szeretik-e azokat...

Dániel123 kérdése:

A lányok szeretik-e azokat akik kutyát sétáltatnak Megköszönném a válaszokat? :D

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 19:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még kicsi volt a kutyám és karban vittem mert nem voltak meg az oltásai, be kellett mennem megmutatni az egyik rokonunknak a városba.Persze nem volt a közelben parkolóhely , így sétáltam vagy 5-10 percet és a szembejövő csajok közül nem nagyon volt olyan aki ne mosolyodott volna el, volt aki meg is simogatta :)

Elég nagydarab vagyok, jól mutatott a karomban az a kicsi kutya.

2012. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Azoktól kérdezném, akik azt írták, hogy szeretik a kutyás pasikat, mindegy milyen kutya?

Az is szimpatikus, ha KÁJ-t vagy pitbull-t sétáltatok? Nincs előítélet egyes fajták esetén?

2012. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Amelyik lány csak azért szeret, mert kutyát sétáltatsz, azzal nem érdemes foglalkozni - ahogy azzal sem, amelyik azért nem szeret, mert nem sétáltatsz kutyát. Ne legyél hülye.
2012. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

20:19 Ne legyél már ilyen:D

Nyilván nem arra gondolt a kérdező, hogy kutyasétáltatás elég-e egy párkapcsolathoz mert nyilván nem az, hanem arra irányult a kérdés gondolom hogy pozitív dolognak nézik-e ha sétáltatja a kutyát.

Valami alapján muszáj pozitív benyomást tenni, és szerintem egy aranyos kutyával ezt könnyű elérni :)

2012. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
21:08-töltsek fel képet róla??
2012. ápr. 10. 21:16
 16/29 anonim ***** válasza:
Töltsél fel képet na. Szerintem meg attól függ, aki nem szereti a kutyákat, annál nem fogsz plusz pontot szerezni, mert kutyát sétáltatsz.
2012. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szereti a kutyákat, akkor maximum olyan pasira indul be, aki tényleg kutyázik, nem csak sétáltatgatja néha a család elkényeztetett szőrcsomóját vagy ilyesmi. Azért az gyorsan lejön, hogy valaki csak nőcsábászságból csinál valamit, vagy tényleg olyan a jelleme.
2012. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

ma 20:07

De igen, sajnos vannak előítéleteim. A hideg kiráz azoktól az üresfejű kigyúrt pasiktól, akik pit-el, amstaffal feszítenek.

A KÁJ-al semmi bajom, az nem divat kutya, aki olyat tart, abból kinézem, hogy azért tartja, mert tényleg az a fajta a szíve csücske.

2012. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
12 éves és már a csajozáson jár az esze:)
2012. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én szeretem az olyan pasikat akik kutyát sétáltatnak. De nagydarab pasi pici kutyával inkább vicces. Vagy azt gondolom hogy a csaja küldte, hogy vigye már le a dögöt. :) Inkább valami kutya formájú kutya legyen. :)
2012. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!