Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 hetes kutya 5 éves szülinap...

15 hetes kutya 5 éves szülinapi gyerekzsúrján?

Figyelt kérdés

a kutyánk május elején érkezik 12 hetesen, de kb 3 héttel később lesz a lányomnak három héttel később szülinapja lesz.

a kutya igényeit messzemenőleg szeretném figyelembe venni, ésszerű keretek között, de szeretném, h a csajszinak legyen egy kis zsúrja.

mivel az udvarunk teljesen kutya (gyerek)biztos, nem terveztünk zárható kennelt.

ti hogy csinálnátok / csináltátok?



2012. ápr. 11. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél korábban szokja a kutyus a gyerektársaságot, annál jobb. Nem szeparálnám el őket egymástól, a kutyus is legyen csak köztük. Persze felügyelnetek kell, hogy a többi kisgyerek normálisan bánjon vele :)
2012. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

féltem a kutyát a stressztől. olyan a lakásunk, h a zsúr idejére máshova kell tenni az alvóhelyét, h nyugodtan tudjon a gyerekektől pihenni.

még nem tudom, mennyit bír egy ekkora kutya, ezért szeretném, ha igen részletesen írnátok meg a tapasztalataitokat. köszi

2012. ápr. 11. 11:50
 3/5 Catz ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad, hogy játszanak egy fél órát. Amint látod, hogy a kutya fáradt és unja, mondd meg a gyerekeknek, hogy eljött a kutyus alvóideje. Megeteted, elrakod a helyét egy nyugis helyre. Majd ha felkelt és menne megint játszani, akkor újra hagysz egy fél órás játékidőt és újra megeteted és "lefekteted" aludni :)
2012. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, egy ennyi idős kutyát minden érdekli, mindenhol ott akar lenni :)

Ha nagyon elfárad, akkor pedig ahogy előttem Catz írta, vidd el aludni :)

2012. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már megírták előttem, még annyi, hogy a tenyésztő úgyis elmondja majd, válaszol bármire, amit kérdezel. Nála jobban úgysem értünk a fajtához.
2012. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!