Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frontline Combo kezelés után...

Frontline Combo kezelés után lehet kutyával egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés

Elég gyakran vakarózott a kutyusom, ezért biztonság kedvéért vettem egy Frontline Combo-t, mert így biztosan nem kaphat el semmilyen bolhát, sem kullancsot. Most olvastam a használati utasításon: "A kezelt állatok ne aludjanak együtt a gazdáikkal, különösen a gyermekekkel."

Nem szoktam egy ágyban aludni a kutyussal, de nap közben van hogy 1-2 órát alszom pl a kanapén, és ilyenkor ő is velem szokott pihenni. Meg azért néha-néha megesik, hogy velem alszik :D Akkor ez most azt jelenti, hogy a kezelés napján nem aludhat velem, vagy mindvégig, amíg a szer hat? mert 8 hétig hatásos. Akkor 8 hétig nem lehet a kutyussal aludni? Vagy most ez hogy van? KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!



2012. ápr. 10. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem dugod az orrodat oda, ahol a csepp rákerült, semmi gond nem lesz. Ez csak óvatosságból van írva.
2012. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez csak arra az egy estére vonatkozik, amikor kezelem, vagy végig a 8 hétre?
2012. ápr. 10. 23:02
 3/3 anonim válasza:
A papírjára rá van írva hogy meddig nem kéne megfürdetni ez kb 1-3 nap addig kell vigyázni a kezelt részre utána bármi szabad ami addig is az volt.
2012. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!