Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Büszke vagy a keverék kutyádra?

Büszke vagy a keverék kutyádra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen. De ugyan úgy egyenrangú a másik fajtatiszta kutyámmal.
2012. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen. Azért, mert én formáltam olyanná, amilyen, én neveltem belőle egy számomra tökéletes barátot, így büszke vagyok a munkám gyümölcsére.:) De ha fajtatiszta lenne, ugyanúgy büszke lennék rá, és ugyanúgy szeretném.Szóval nekem tök mindegy, kutya-kutya csak a kinézet más.:D
2012. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen az enyém amerikai pitbull-amstaff keverék és elég büszke vagyok rá mert gyönyörű, okos és kedves :)
2012. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen. Olyan van nekem is és aranyos düdi. Itt fekszik a lábfejemen.
2012. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
Most még büszkébb vagyok a kutyámra, mint általában: tegnap felnőtt kategóriában egy szépségversenyen 2. helyezést ért el, ahol a keverékek és a fajtatiszták egyazon kategóriában szerepeltek. 3. egy bearded collie ismerősünk lett, 1. pedig egy másik keverék :) Pedig volt ott gyönyörű malamut, berni pásztor és még számos fajtatiszta kutya...
2012. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Grat Szilvi! :)
2012. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szilvi & Argos ***** válasza:

Köszönjük!


De Argos-t illeti a gratuláció, mert egyszerre két kutyát vezettem fel a felnőtt kategóriában, Argos-t, és Bogi sheltiejét, Twiggy-t, aki velem nem akart jól működni a ringben...rossz kutyát vittem, a többi idősebb sheltieje magától tudja, hogy mit kell csinálni...így Blissel egyszer Pestlőrincen a kutyasuliba megnyertük a fajtatiszta kategóriát, én csak a pórázt fogtam, a többit Bliss művelte :D

Szóval itt Argos-t beállítottam "standard pózba", aztán közöltem, hogy MARAD...majd mellette Twiggy-vel szenvedtem...mikor jött a bíró, akkor Twiggy-t a mellettem álló kezében adtam, és Argos-hoz léptem, beállítottam...a bíró megtapizta, akkor lépett felém párat :D De gyönyörűen állt és futott...igazi sztár :D

Ismerősök kutyái is, akik életükben nem voltak ilyen rendezvényen, tökéletesen működtek, nyertek is ők is helyezést, sőt, egy befogadott kutya 5 perc alatt tanult meg állni, és magától szabályosan állt :O

2012. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!