Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azok az emberek, akik félnek...

Azok az emberek, akik félnek a kutyáktól, csak a média által felkapott és harci kutyának kikiáltott fajtáktól félnek, vagy minden nagytestű kutyától?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyától.Főleg a nagy és közepes testűektől.
2012. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt inkább tőlük kellene megkérdezni, nem? :)

De szerintem az ilyen ember minden kutyától fél, talán a méret sem számít, bár a nagytestűektől különösen, és azt gondolom, hogy a médiának ebben nincs szerepe.

2012. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én félek a kutyáktól, és ez nem a médiának köszönhető, főleg, mert TV-t nem nézek. A kicsiktől is tartok, egyszerűen nem "szimpatikusak". Amelyik kutya ránézésre kárt tehet bennem, tehát megharaphat, attól bizony félek.

18/L

2012. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nagynéném fél annyira a kutyáktól, hogy még a kis padlócirkálómat is elkerüli kilométerekre. Ő mindig így volt ezzel, mindenféle külső hatás nélkül.
2012. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyukám is tart a kutyáktól, mondhatni mérettől függetlenül. De nyilván a nagytestűektől jobban, a bull típusúaktól meg pláne. A helyzet egy kicsit javult az elmúlt években, mert 5 éve van egy yorkim, és néha ő is leviszi sétálni. Azt már sikerült vele megértetnem, hogy a kutyák nem akarják bántani.

De ő ilyen, nem haragszom rá ezért:)


Én viszont a lovaktól félek nagyon, pedig semmi okom rá, soha nem volt semmi konfliktusom lóval. De azt hiszem előbb simogatnék meg egy oroszlánt, mint egy lovat.

2012. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
K10-12 eves koromig en is feltem a kutyaktol. Nalam azert alakult ki mivel kis koromban volt a szomszedunknak egy huskyja akivel nagyon szerettem jatszani. Viszont egyszer vmi jatekor nem adtam neki s az akkora kutya mint akkor en rammaszot s ez nekem nagyon felelmetes elmeny volt. A masik pedig egy labrador volt aki imadott engem, amikor csak meglatott jott nyalt falt, de akkori pici agyammal nem tudtam ezt hova tenni. Nagyon banom mar h feltem tole, pedig mekkorakat jatszhattam volna vele... Nos most 22 vagyok es van nem felek mar egyatalan a kutyaktol de lehet az is segitet h van egy nemet juhaszom s tudom h barmikor barmi ellen megvedene es en is ot.
2012. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Néha még a saját kutyáinktól is félek, viccelsz? Direkt azért vannak tartva, hogy ide aztán senki ne jöhessen be! Még jó, hogy félnek tőle az emberek.
2019. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!