Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla vs. Német vizsla?

Magyar vizsla vs. Német vizsla?

Figyelt kérdés

Mind a kettő fajta borzasztóan tetszik, küllemüket illetően, de nem vagyok tisztában az esetleges jellembeli különbségeikkel. Ha ebben tudnátok segíteni nagyon örülnék.

Pl. melyik menyire játékos, jámbor, aktív, egygazdás, ugatós...stb. Bárkinek bármi eszébe jut írja le, legyen kedves! :)

Méretbeli és küllembeli eltérések is érdekelnek, bár olvastam róla és láttam is őket, azért nem árthat még többet megtudni.


2012. ápr. 11. 21:30
1 2
 11/12 Marwa válasza:
Nekem mind a kettő kutyám van. A magyar vizsla nagyon aktív,ugrálós kicsit domináns a német vizsla meg szinte olyan mint egy óriás bébi. Bújos ragaszkodó szeret apportírozni. Én a Német vizslát ajánlom neked.
2012. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"a magyar vizsla a gazdájának a német vizsla magának vadászik" gondolom nem vadászatra akarod használni de ez elmondja a kutya személyiségét ha meg nem tudsz dönteni vedd figyelembe hogy magyar vagy.Nekem magyar vizslám van és ajánlom 6 hónapos és minden trükköt tud a tetszhalottól az alapfokú vizsgáig.Ragaszkodó játékos tündéri ,imádom.Kell hozzá türelem ,ha kutyád lesz olvas utána a klikkeres tanításnak és kenelből a Kőfalmenti vizsla kenelt ajánlom ott mindkét fajta megtalálható sok érdekes dolog is az én kutyám onnan van.De vedd figyelembe hogy napi egy órás séta és egy órás tanítás minimum jár egy vizslának mert ha nem tanítod elszabadul.A neten néz Korom Gábor előadásokat és mindent megtanulsz. Ajánlom a magyar vizslát sok sikert. privátba kérdezhetsz mert mindent tudok a vizslákról és a tanításról agilityről.
2012. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!