Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rovidszoru magyar vizsla...

A rovidszoru magyar vizsla telen megfagyna?

Figyelt kérdés
Most szeretnek 1 magyar vizslat .. es nagyon foglalkoztat a kerdes hogy valami baja lehet majd ? Mert nem tarthatom lakasban csak az udvaron.
2012. ápr. 10. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Mindenképp kell neki kutyakabát. Még sétáltatásra is, sőt ajánlott, mert túlhevül és akkor megfázhat.

Pincébe nem lehet télre levinni a kutyaházzal? Az lenne a normális megoldás.

Nyáron ki fogja kaparni a veteményest, mindent szétás, mert szaglási, keresési hiánya lesz.

2012. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet megoldhato a pince,de az nem olyan nagy es viragokat tartanak a szuleim ottan. Nem lesz megkotve hanem el lesz keritve az udvaron estere , es rendszeresen setaltatom es kifarasztom majd. Az asas ellen nem lehet valamit tenni? Tanitani vagy valami?
2012. ápr. 10. 15:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor valami igénytelen, emberhez nem kötődő, hosszú szőrű fajtát keress. Lehetőleg olyat, aki nem igényli az ember társaságát, hisz az nem lesz neki. Sajnos nem tudok segíteni, mert ilyet nem ismerek.
2012. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem ugy ertem ,hogy nem foglalkozok vele es csak ottan lesz...hanem ugy hogy 1nagyobb hejet keritunk el apumal ,mert en nem szeretem hogy egy allat meg legyen kotve..
2012. ápr. 10. 15:47
 5/13 A kérdező kommentje:
termeszetesen csk este fogom ott tartani
2012. ápr. 10. 15:47
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Minek neked kutya?
2012. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ásás ellen nemnagyon lehet tenni; viszont a veteményest elkeríthetitek valami 1 méteres kis fakerítéssel. Az udvart mindenképpen összeássa, az sajnos a keresési hajlam.

Újfoundlandit ajánlanám még, hideg éghajlatra tökéletes, nagy a bundája, órákat, sőt napokat kibír a hidegben. Kicsit nyáladzik, de ha nincs lakásban akkor ez nem probléma. Az ásás viszont nála is megvan, ugyanúgy, mint a Vizslánál. Azért, mert az Újfoundlandi kereső kutya, a hó alól ment embereket. De kedves, nem bántja még az idegeneket sem. Nagytestű kutya.

2012. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ertem. De nekem a magyar vizsla az idealis kutya fajta,es a csaladomnak is.. Az asas nem is olyan nagy problema inkabb a hidegtol felek..de a falumban meg van magyar vizsla es ott nincs baj. Van meg 1kutyank es neki jol kivan belelve a kutya haza. Veszek neki kabatot es a kutyahazat kibelelem eleg lesz?
2012. ápr. 10. 15:55
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát, szerintem igen, attól függ, mit bír a kutya.
2012. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen:)
2012. ápr. 10. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!