Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat megharapta egy...

A kutyámat megharapta egy gyerek. Ilyenkor mi van? Anyuka meg még meg is volt sértődve!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 15:07
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Semmi! Am. ez nem fordítva szokott lenni???
2012. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hát általába a kutya szokta megharapni a gyereket nem fordítva.De amúgy a gyereknek semmi baja nem lesz,max akkor ha a kutyád nincs jól gondozva.Pl.:bolhás meg büdös vagy ilyenek
2012. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ok, de állatorvoshoz kellett vinnem a kutyát. Ki kötelezheti ezt a gyökér anyukát arra, hogy kifizesse a számlát? Ja, a kutya pórázon volt.
2012. ápr. 12. 15:15
 4/25 anonim ***** válasza:

Elnézést, de ez vicces! A gyerek a kutyát??? :D


Szerintem ne törődj az ilyenekkel... :D


Megsértődött. És aztán? Ha a kutyádnak nem lett semmi baja, akkor mosolyogj egyet a helyzet komikumán, legközelebb légy óvatosabb a vérszívó palántákkal, és ennyi. :)


Szerintem.. :P

2012. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
te kötelezheted
2012. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha tudod a nevüket, és hogy hol laknak, az anyuka irányába tehetsz feljelentést a rendőrségen, vagy kártérítési pert tudsz indítani a bíróságon.


Lehetőség szerint azonnal csatold eredetiben az orvosi vizsgálatról készült dokumentumokat, mindent, ami bizonyítja, hogy valóban megtörtént, és ha volt ott szemtanú, akkor tanúként idéztetheted őket is.


Ha nem tudod bizonyítani, akkor semmit nem tudsz tenni. :(

2012. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Persze, csak ő volt felháborodva, mikor a gyereke odajött és egyszer csak megharapta a kutyát. Nem hiszem, hogy kifizetné az orvosi számlát. Az a felháborító, hogy a kutyák ellen rengeteg törvény védi az embereket. De a kutyát mi védi, ha nekem nem sikerül?
2012. ápr. 12. 15:19
 8/25 A kérdező kommentje:
Ok, fel is jelentem. Volt már hasonló incidensünk, úgyhogy itt az ideje!
2012. ápr. 12. 15:20
 9/25 anonim ***** válasza:

nem a számla kifizetését kéne erőltetned

szájkosár kéne a gyereknek meg dunába lőni az anyukát


esetleg úgy tudod rákényszeríteni hogy állatkínzással vagdalózol


megkérhetlek hogy fejtsd ki az esetet? hogyan? miért? stb történt

2012. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nálunk rengeteg kisgyerek van és imádják a kicsi kutyámat. Volt már olyan, hogy az agresszív gyerekektől inkább diszkréten elmenekültünk. Most viszont nem volt előjele a gyerek őrületének. Egy ideig álldogált a kutya előtt, majd szép lassan, mintha megszagolná pikk-pakk megharapta. Oltári szerencséje van a gyereknek, hogy ezt az én kutyámmal tette, más kutya tuti, hogy megskalpolta volna ezért.
2012. ápr. 12. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!