Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bull Terrierhez érto, esetleg...

Bull Terrierhez érto, esetleg kutyakiképzo véleménye, tanàcsa érdekelne!?

Figyelt kérdés
Van egy 6és fél éves kan Bullink,aki egyszeruen annyira dominàns,hogy szinte az oruletig hergeli magàt,ha séta kozbe felbukkan egy màsik kan kutya. ez a helyzet csak rosszabbodott,miota kisbabàt vàrok,mert valoszinuleg érzi a vàltozàst,amin keresztul megyek és gyakorlatilag ilyen helyzetekbe a teljes erommel kell visszatartanom! :(( Amugy a lakàsba olyan,mint egy kisangyal,meg se mondanànk,h ugyanaz a kutya,mint kint..amugy a làny kutyàkkal jol elvan.mit tehetek ilyen helyzetbe,hiàba van rajta a fojto nyakorv,ràszolok,ràngatom,egyszeruen nem hallgat ilyenkor ràm,csak huz a màsik kan felé és ugat kegyetlenul..
2012. ápr. 12. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanított? Egyébként mindenképp szakértő segítségét kérném, aki gatyába rázza. Ne Te próbálkozz, nehogy bajod legyen Neked, vagy a babának.
2012. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs ivartalanitva,ha megtennénk,akkor esetleg lecsillapodna valamennyire??
2012. ápr. 12. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy egyértelműen jobb lenne a helyzet. De ez természetesen még nem jelenti azt, hogy a nevelésben nem kell szigorúbbnak és még következetesebbnek lenni.
2012. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ebben a helyzetben kajamegvonással erősítenék a pozíciómon, mivel teljesen egyértelmű, hogy a kutya rangsorban feléd helyezi magát. Ehhez nem kell fizikai erő, így nem veszélyezteted sem a magad, sem a babád testi épségét sem.
2012. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még most sem késő, ivartalanítás után irány egy tarápiás szakember.

Tükör módszeres sulit ajánlok. www.kutyasuli.hu-n megtalálod az elérhetőséget.

2012. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos,màtol teljesen màsképp viselkedek a kutyàval,ugyanis sajnos az én hibàm,h a 'fejemre nott'... tulsàgosan elkényeztettem,amit nem kellett volna.. màtol az és ugy van,ahogy én diktàlom és ugy làtszik,h mukodik,bàr a nyomaték kedvéért van nàlam a sétàknàl egy kis bambusz vesszo,amivel ràsuhintok 1et a fenekére,ha szukséges. érdekes modon,ma màr rà se lehetett ismerni séta kozbe. jon szépen nyugodtan mellettem,abszolut nem ràngat,bàr még màsik kutyàval nem futottunk ossze.. de ugy làtom mukodik a dolog. koszonom a tanàcsaitokat.
2012. ápr. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!