Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen név illik egy yorkshire...

Milyen név illik egy yorkshire terrierhez?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl 'nyálas' nevet neki, csak egyszerűt és ami illik is rá. Még nem tudom, hogy milyen neműt veszek. Ha van ötletetek előre is köszönöm! (:
2010. febr. 16. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
muki.
2010. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lajos.

Tök jól hangzik. "Lajos, a yorkshire terrier"

2010. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pici, mazsi, lulu,picúr,
2010. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem először várd meg míg meglesz, és majd az első együtt töltött napokban találj ki neki nevet, úgy könnyebb.

Én a macskánkkal voltam így, annyira dorombolós, ami rögtön kiderült, hogy Dormika lett. De ha lesz törzskönyve, akkor a hivatalos nevéből is kiindulhatsz.

2010. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Attól függ,kan vagy szuka:D

Am a Miklós sztem találó lenne:D

2010. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az ekkora nagyságú kutyáknak (yorki,csivava) azt szokták adni, hogy Gyilkos... Szerintem nem illik rájuk de ez van :D
2010. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
egy ismerősünk minikutyáját meg úgy hívják Kakasfogó Rambó :) (ez a hivatalos, törzskönyvi neve is), de elnevezheted pl. kajáról is, hurka, süti, parizer:)
2010. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sátán :P

Egyik ismerősőmékhez mentünk , és egy Bernáthegyinek való kutyház volt az urvarban , és nagy tábla a kapunk "A kutya harap" Címmel ... aztán csengettünk , és kiszólt a Xy hogy gyertek , de hát mi nem mertünk menni , kijött és beengedett minket, mondom neki milyen kutyád van ... ja a Sátán ... Xd "tuti valami óriás kutya" mondom magamba , erre ugatva fut elénk egy TÖRPETACSKÓ akinek a neve Sátán volt ... húú nagy kő esett le a szivemről mikor nem egy Dog jött ki a kutyaházból :P

2010. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én már hallotam olyat hogy az volt a neve hogy harapós hód fejű de az enyémet gyilkosnak hívják
2010. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Forest, Minnie, Mayne, Lilly, Morgane, Saffi, Maya, Tarzan, Rox, Alex, Lex, Lexi, Zoe
2010. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!