Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya megszökött, aki...

Ha egy kutya megszökött, aki alig egy éves visszatalál?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor ha ismeri a környéket. Mi ezért visszük sokat a környéken sétálni, hogy ha esetleg kiszökik akkor hazataláljon. Bár a mostani állás szerint elzavarni se lehetne, ott nyüszítene a kapu elött. :)
2012. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
az én kutyusom nem volt 1 éves amikor kivittük mamámhoz mert mentünk látogatni.akkor járt ott először és elszaladt nem találtuk.mamám falun lakik.bejártam az egész falut.kérdezősködtem.anyukám azt mondta hogy lehet befogta valaki.sokat sírtam és 4 óra múlva visszamentem mamához.kint ültem a lépcsőn mikor a szomszéd szólt hogy ott a kutyus a kapuban a szemben lévő szomszédnál.ott szaladt le a szőlősön,ott is jött vissza:) ne add fel a remény:))még megkerülhet::)))sok szerencsét a kereséshez:)
2012. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
MEGTALÁLTÁK! a környékünkön volt! nagyon örülök és köszönöm a válaszaitokat! :D
2012. ápr. 13. 19:54
 14/16 anonim ***** válasza:

De jó! Örülök neki :)

Chipet rakassatok bele!!!

2012. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És kapjon a kutyus egy bilétát a nyakába, telefonszámmal!
2012. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hála az égnek! De jóóó, örülök neki! :))


De tényleg gondoljatok arra az esetre, hogy esetleg majd valamikor megint világgá menne, legyen chipje, és a nyakörvén pedig ilyen címtartó:

[link]

(feltéve, hogy megengedné egy idegen embernek, hogy a nyakán kotorásszon :D)

2012. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!