Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora egy mini yorki, egy...

Mekkora egy mini yorki, egy közepes yorki és egy nagy yorki mekkora súlyúak? Mekkora a marmagasságuk?

Figyelt kérdés
milyen természetű???
2012. ápr. 12. 21:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
5%

Köszi ezt a bő kimerítő szöveget :) de bele haltál volna,ha leírod magyarul,hogy más is értse?!Amúgy nem akarok vitatkozni nem is írtam egyszóval sem,hogy nincs igazad. Ha nem hiszel nekem akkor vedd meg a Yorkshire Terrier gazdiképző kisokos könyvet abban úgy van írva ahogy ide leírtam.

Fajtajellemzők dióhéjban:


Yorkshire terrier

F.C.I besorolás: Nr 86, 3. csoport, 4. szekció

Származás: Nagy-Britannia

Eredeti feladata: Kártevőirtás

Szín: Acélkék, cser rajzolattal

Magasság: kb 23cm

Súly: 2,5-3,5 kg



Ausztrál selyemszőrű terrier

F.C.I besorolás: Nr 236, 3.csoport, 4. szekció

Származás: Ausztrália

Eredeti feladata: Társasági és kiállítási kutya

Szín: Kék és cser vagy szürkéskék és cser

Magasság: kb 23 cm

Súly: 3,5-4,5 kg



Na ezt csekkold le angolul!!!!!

2012. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem értem, itt is két KÜLÖNBÖZŐ kutyáról beszél a könyv, mire te belekverted a harmadikat, a Silky-t.


Van a yorkshire terrier: FCI 86

[link]


Van az ausztrál terrier: FCI 8

[link]


És a Silky (ausztrál selyemszőrű terrier): FCI 236

[link]

2012. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ja, és arról, h nem beszélsz angolul ne én tegyek már...
2012. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
31%
Vedd meg a könyvet,ha nem hiszel nekem és ennyi!!!!
2012. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

itt egy link a könyvről: [link]

ott úgy van leírva,ahogy ki írtam. Az angolt meg azért írtam,mert nem értem,hogy minek kell felvágni ezt azok az emberek csinálják akik érzik,hogy talán még sincs igazuk és ezzel próbálnak előnybe kerülni.

2012. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Az a könyv, az nem ér semmit, nekem meg van 3 fajtáról a könyv, mindegyikbe ugyanaz van írva, annyi, hogy a standard az adott fájtáél De etetéshez, neveléshez, utazáshoz kb ugyanaz, pár mondat van csak átformálva. És hogy lenne ugyanaz a fajta, mikor az egyik Nagy Britanniából, a másik meg Ausztrálíából származik? GOndolkozz már egy kicsit kérlek!
2012. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
15%
16/16 bakker te gondolkozzál csak Yorkshire terrierek vannak benne!Akkor,hogy a pi..ba ne lenne ugyan az!!!Ugyan azt a fajtát tenyészhették Nagy-Britanniában és Ausztráliában is alapból patkány fogásra keresztezték ezt a fajtát Nagy-Britanniában amit viszont ölebként tenyésztettek Ausztráliában. Tök ugyanaz a két kutya csak más a színűk. Szerinted csak egy országban tenyészhetnek és keresztezhetnek kutyát?Lehet szerinted a könyv szart se ér,de nekem ne akard bedumálni,hogy ami csak yorkikról szól és két fajtát említ annak nincs semmi köze a fajtának,mert akkor te vagy a sötét!!!
2012. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
A yorki az egy fajta! Nincs töb fajtája, sőt, a másikat másra is tenyésztették ki! És: még a nevük is más! Olyan nincs, hogy a yorkik vannak benne, mivel csak egy yorki van, és a yorki csak egy színű lehet!
2012. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Azt meg senki nem mondta, hogy nincs közük egymáshoz, mert van: de az csak a küllemük!
2012. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Rendben legyen neked egy színű és legyél vele boldog!!!
2012. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!