Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora egy mini yorki, egy...

Mekkora egy mini yorki, egy közepes yorki és egy nagy yorki mekkora súlyúak? Mekkora a marmagasságuk?

Figyelt kérdés
milyen természetű???
2012. ápr. 12. 21:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Na, látod? 2 külön fajta, ha másról nem sikerül, az orrukról könnyen meg lehet különböztetni.

2012. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen így már értem sajnálom én voltam a bunkó igazad van így tényleg más.
2012. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sajnálom,megnéztem a könyvet és találtam benne róluk kicsi képet és így tényleg más. Bocsánatot kérek mindenkitől akit megbántottam.
2012. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj :) én nem haragszom. Tudom, néha kicsit én is átmegyek bunkóba az indulatoktól. De legalább nem volt hasztalan a vitánk. ;)
2012. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
:) akkor jó
2012. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Valoban a yorkinak egy standard mérete van! Ahogy azt az egyik válaszoló le is írta! Azonban az ausztrál selyemszoru terrier is yorkibol lett tenyesztve! Kicsit hosszabb a teste, és a feje is, valamint súlyra termetre is nagyobb 5 kg a max megengedett náluk! Mivel nem volt nagyon ismert fajta sokan oket is yorkinak titulálták és Európán belül is elkezdtek keveredni! Igy egyre sűrűbben előfordulnak ez okozhatja hogy van aki ugy hívja oket nagy yorki es igy az igazi yorkikat meg mininek!

Egyébbként szerintem nem is rossz a keveredésük! Sokkal jobb természetűek, mint az agyon tenyésztett yorkik! Nekem mindkettő van!

2015. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!