Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp mellé vmi kiegészítő?

Táp mellé vmi kiegészítő?

Figyelt kérdés

2 kutyám van, az egyik pro plan-t a másik brit care-t eszik..sok helyen olvastam,hogy hiába a jó minőségű táp, a természetes eledel a legjobb, de sajnos húsokat nem tudok venni nekik ,mert elég drágák, vmi olcsó megoldás van?? vagy vegyek nekik vmi vitamint??


tojást milyen idő közönként kéne kapniuk??


2012. ápr. 13. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell mellé más. Ha jó tápot adsz neki, az bőven elég. Ha gyengébb minőségűt adnál, azok mellé ajánlott esetleg húst, ilyesmit. EGyébként állateledelesben lehet olcsón húst venni.

Vitamint se adj neki, ezek a tápok elegendőt tartalmaznak.

Na közepes/nagytestű kutyád van esetleg zöldkagyló kivonatot adhatsz neki az izületek védelme miatt kúraszerűen.

2012. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Az én állatorvosom is azt mondta, jó minőségű tápokhoz nem kell kiegészítőt adni, se vitamint, mert minden fontos tápanyag és vitamin megvan bennük. Én max. tanításnál adok jutifalatnak párizsit, vagy virslit, olcsó megoldás, sokáig bírja, és szoktam ritkán a vacsijához is adni, de nem lesz baja anélkül sem :)
2012. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 kistestű kutyám van..


akkor jó :)

2012. ápr. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!