Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya ruhátok van?...

Milyen kutya ruhátok van? Vagy kutyás cuccotok? (kiegészítő, ruha stb. )

Figyelt kérdés

Nekem van egy 1 éves bichon havanese fajtájú kutyám Szofi.

Neki van egy piros masnija . ( a copfjára rá csatolom így néz ki vele : [link]


Van egy kutya kabátja , ha hó van vagy vizes a fű akkor rá adom. A hasán csatolós vízálló . Gambino márkájú belül puha rózsaszín a hátán szürke színű és a közepén vagy egy GAMBINO felirat csak szép betűkkel.


És van még egy kutya pulcsija . Abban így néz ki :

[link]


Maga a ruha ( fektetve) :

[link]


2011. okt. 11. 11:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Nekem kutyáim vannak, nem plüssmacik.

Nem degradálom őket plüssmacivá azzal, hogy ruhát adok rájuk

2011. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
nekem egy nagy kutyám van, golden retriever, de neki nincs ruhája, de a te kutyád nagyon szép :)))16/L
2011. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Miért lennének plüssök ?

Elmondom neked hogy a katona kutyáknak lehetaz pl : Dog , vagy egyéb hatalmas kutya , mindegyiknek van kabátja .

A kutya is fárhat nem csak az ember , de remélem te megfagysz -.-

2011. okt. 11. 11:59
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó :)

Az előzó hozzá szólásom ( elsőnek ) nem neked szólt .. :)

Hanem az elsőnek :)

Biztos a te kutyusod is aranyos :)

2011. okt. 11. 12:00
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Igen,erre mondtam,hogy bohócot csinálnak a kutyából..masni? Kiegészítő? Esetleg cuki kis tüllrucija nincs? Pff..nem a ruhával van bajom, amelyik kutyénak kevés a szőre (kopaszkutya,tacsi, vizsla stb..) annak ok..de valami egyszerűt már,ne csicsázzuk! Lehet az én tacsimnak is lesz egy sima fekete kötött pulcsija, de azt is csak akkor adom rá,ha hosszabb séta lesz..és csak a hasát meg a mellkasát védje,mert ott majdnem pucér. De ez a csattos,masnis izé nekem már nevetséges. Amúgy a kutyád nagyon szép.
2011. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya nem igényli a ruhát, vagyis nem fázós vagy nem rövidszőrű, fölösleges öltöztetni.
2011. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak esőkabátokat vettem, de az mind bélelt, mert az enyém már novemberben szabályosan reszket a hidegben, rossz nézni.
2011. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

többféle kutya kabát,főleg én varrtam őket

itt az én kutyám..

[link]

2011. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Amugy ha a gyereknek lehet csatja akkor egy kutyának miért nem lehetne ?

És köszi :)

Utolsó a te kutyád egy kicsit fura.. de aranyos <3

2011. okt. 11. 12:37
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Ne hasonlítsd már a kutyákat a gyerekekhez.

A kutya nem igényli a masnit se a csini rucit, ez csak a te szemednek jó, és önző dolog esztétikai okból macerálni a kutyát. Télen én is adok az enyémre, de csak séta elején mikor kimegyünk a meleg lakásból, miután bemelegszik már felesleges, hisz a kutya szervezete nem lakásba lett tervezve, tehát bírja a hideget, csak mivel az ember a kiskedvencét beszoktatja egy állandó meleg hőmérsékletbe, vigyázni kell a hirtelen változásnál, a meleg ágyból a havas utcára. na de a masni, csipkés ruci miért is jó a kutyának?

2011. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!