Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor derül ki hogy sikeres...

Mikor derül ki hogy sikeres volt a fedeztetés a kutyusomnál?

Figyelt kérdés
Mopsz kutyáról van szó és 1 hónapja voltak összerakva :)
2012. ápr. 14. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ultrahang a fedeztetéstől számolva 24. naptól a 32. ig... utána a kicsik már túl nagyok és pontos alomszámot (mert takarják egymást a kicsik) már nem tud mondani az orvos pedig hasznos...főleg mopsznál ha mondjuk császármetszésre lesz szükség
2012. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Kedves szaporító. A tenyésztőknél, tenyészállatoknál a 21-23 napon szokás az első ultrahangot csinálni, abból kiderül,hogy vemhesült-e vagy nem.

A tenyészszemle és orvosi szűrések nélküli, szaporítóknál lévő kutyáknál, akik az alapvető orvoi ellátást sem kapják meg, ott amikor az ellés előtt 1-2héttel nőa hasés megtelnek az emlők akkor tudják, hogy az állat vemhesült.

2012. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már akkor látszania kéne az ultrahangon. Vagy elfelejtetted elvinni uh-ra?
2012. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy itt ahol én lakok nincs olyan állatorvos aki ennyire fel lenne szerelve mert elmentem megkérdeztem és nincs nekik :/
2012. ápr. 14. 13:51
 5/12 Tyler913 ***** válasza:
100%
Aham.Azért császármetszésre fel van készülve,ugye? Mert a mopszoknál nem szokott problémamentes lenni a szülés.Azt tudod,hogy nagy kockázatot vállalsz,és veszélyezteted a kutyád életét?
2012. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor mi lesz ha túlhordja a kicsiket és járni kéne naponta uh-ra? vagy az éjszaka közepén császározni kell??? egy mopsznál több mint nagy erre az esély
2012. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 2/6 Időpont ma 12:47


21.napon nálunk nem mutatott semmit! Mondta az orvos, hogy esetleg menjünk vissza a 28. napra és akkor már biztosat tud mondani...hát nem mentünk, megnyugodtunk,hogy nincs gebasz...aztán a végén mégis lett.

2012. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként gratulálok az újabb szaporítónak...most kívánnék valamit,de annál azért jobban szeretem az állatokat.
2012. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24. naptól látszanak a kicsik az uh-n ha jó a doki...ha nem akkor 30. nap környékén... bár nekem olyan is volt, hogy a 30. napon semmi nem volt az uh-n majd a szuka leellett 7 kicsit (ja és nem mezei dokihoz járok hanem Szász Frenchez szóval az uh se 100%) de az estek 99% ában elég pontosan meglehet határozni az alomszámot főleg ha kistestű kutyáról beszélünk.
2012. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyébként gratulálok az újabb szaporítónak...most kívánnék valamit,de annál azért jobban szeretem az állatokat.



kedves valaki ha nem tudsz normálisat írni ne írj semmit mert erre nem vagyok kíváncsi amugy meg ha neked is van állatod fog be a szád mert te is csak szerezted valahonnan olyanok válaszát várom akik komolyan veszik a kérdésemet.... -.- " ennyit erről

2012. ápr. 14. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!