Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó dolog kutyával aludni?

Jó dolog kutyával aludni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

A mi kutyánk még a lábát sem teheti fel az ágyra pedig lakásban tartjuk.

Imádjuk, de tudja a rangsorban a helyét és ő csak egy kutya, nem pedig a szerelmem.

Ez így normális.

2012. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Az ágyamba nekem sem jöhet, de van, hogy elmegyek vele cangázni jó messzire, kifáradunk és leheveredünk egyet szunyókálni a tóparton. Nincs is annál jobb érzés, mikor ott piheg a kis testével:)
2012. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én a kutyámmal alszom.

Az fárasztó tud lenni, mikor álmombam lehúzom róla a takarót és arra kelek, hogy próbálja befúrni magát a takaró alá :)

2012. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

1. vagyok

Igen, az valóban szuper érzés mikor kirándulunk és a fűben leheveredve pihenünk közösen.

Otthon én is van, hogy lefekszem mellé a padlóra mikor birkózunk és kicsit pihenek.

De az ágy, kanapé, vagy bármilyen más bútor tabu számára.

2012. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A nappaliban a kanapén szoktam a kutyákkal feküdni de az ágyba nem jöhetnek be!
2012. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én akkor alszom az egyik kutyámmal,amikor a párom éjszakás,nem szeretek egyedül lenni,rosszul alszom,sokszor rémálmaim vannak,a kutyám jelenléte megnyugtat.A másik kutyánk anyám szobájában alszik.Kicsi korban "sajnos" el lettek kényeztetve,és mostmár szemétség lenne kirakni őket a lakásból,mert már öregek.
2012. ápr. 14. 19:43
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Hát szoszo...mikor csak ketten vagyunk az ágyban akkor Ok...de ha a párom is itthon alszik,akkor már elég kényelmetlen,pláne, hogy mindig hozzám bújik,rám fekszik...és én vagyok az első akit felkelt reggel,ha leakar menni végezni a dolgát.

Egyébként nálunk is úgy volt, hogy a hálószoba tabu....aztán bejöhetett és az ágy maradt a tabu...aztán msto már az ágy sem az...persze ez mind azért van,mert a párom legalább annyira következetes,mint egy zsák szárított molylepke...én meg kutya nélkül is 2-3 óránként felkeltem inni meg pisilni,de így legalább már 1-2 óránként történik ez meg....


23N

2012. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Mi 3-an alszunk egy ágyban ,párom én és a pincsink:) Nem is tudnám már elképzelni hogy ne így legyen,annyira harmónikus így:) És nem pofátlan,mindig a lábunknál alszik és nem zavar sosem minket :) Még karácsonykor volt hogy édesapámnál aludtam akkor nem volt velem a kiskutyám,hát sokat forgólodtam,folyamatosan kerestem a lábammal hol van? nagyon rossz volt :/
2012. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az se rossz.Nálunk is amióta a párom velem lakik,a kutyáim még szemtelenebbek,mert ő mindent megenged nekik,de én nem bánom,az a lényeg,hogy boldogok legyenek az állatok.De azért ha egyszer már nem lesznek meg a kutyuskáim,és hozok újat a menhelyről,akkor őt biztosan nem viszem fel az ágyba,hanem a garázsban fog aludni,vagy a melléképületben,mindkettő jól szigetelt.
2012. ápr. 14. 20:03
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Hogy jó-e?

Naná :) Mi is hárman alszunk az ágyban, a férjem, a bullmacim és én.

2012. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!