Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek valamilyen jól...

Valakinek valamilyen jól bevált dolog ha nem tud este aludni? 3 napja ezzel küszködök. :S

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki futni (fizikailag fáraszd le magad), aztán igyál egy sört. Az kellően elálmosít ahhoz, hogy el tudj aludni.
2011. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miért..


Első körben citromfű, orbáncfű, levendula teáját ajánlanám, akár keverékként is. Este lefekvés előtt ízesítés nélkül 2-3 decit elkortyolni.

2011. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hm nekem is ez a problémám.


Ami bejött,arról álmodozom hogy megnyerem a lottót és hogy mire költeném.Mire a sor végére érek addigra elalszom:)


Ez nem vicc,mindig jó dolgokról álmodom amire vágyok,régebben egy babáról álmodoztam.A lényeg hogy ne agyalj ilyenkor,ne törd a fejed,a probléma megoldása várhat reggelig.lazulj.

2011. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap elmentünk túrázni Dobogókőre. A hegy lábától felgyalogoltunk, aztán vissza le. Úgy aludtam, mint akit agyonvertek (friss levegő + fizikai fáradtság)
2011. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha módodban áll, menj ki egy órára a szabad levegőre legalább egy kiadós sétára. Ha nincs, feküdj be az ágyba a szokásos időben, vegyél be két darab Sedacur Fortet /nem szintetikus, növényi kivonatú tabletta. Nekem bevált!/ és kezdj el olvasni. Kb. fél óra múlva elálmosodsz, esetleg egy picit később. Nyugodt alvásra számíthatsz. Ha mégsem alszod végig az éjszakát, akkor sem ébredsz hulla fáradtan. Ha valaki szenvedett eleget, én igen. Ez egy kitűnő megoldás.
2011. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, ott van a baj, hogy ne agyaljak.., ilyenkor pörög az agyam, mint a mókus kerék. Mondták már, hogy igyak tejet, na az nem sok mindent használ, vagyis semmit nekem.
2011. dec. 6. 11:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni és használj levendula illóolajas párologtatót, vagy csepegtess pár csepp levedulaolajat a párnádra vagy a fürdővizedbe. Ettől én mindig úgy elalszok, mint a mofiumtól.
2011. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3 válaszoló vagyok.


Hát igen, ott van a baj, hogy ne agyaljak.., ilyenkor pörög az agyam, mint a mókus kerék.


Mint emlitettem nálam is gond ez.A kifáradás rajtam nem segit,az agyam ugyanúgy pörög,csak a testem fárad el,elaludni nem tudok.Agykontrollal is probálkoztam már,de leragadtam alfánál,nem igazán mozgat meg a dolog.

A lényeg hogy tanulj meg másra gondolni,teljesen másra mint ami foglalkoztat.

2011. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az elsővel tök egyetértek!Fuss 1-2 kört,vagy tornázz otthon dvd-re vmi pörgős aerobikot aztán 1 üveg sör!


És egyáltalán ne igyál napközben se fekete teát,se kávét,se colát!!!

2011. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam is sokszor probléma volt az agyalás,de valahogy el tudtam engedni a dolgokat és elalszom szinte magamtól parancsszóra...Igaz,hogy én tévézek egy csomót lefekvéskor.Már a tévére is kikapcsol az agyam és próbálok szép,jó dolgokra gondolni....
2011. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!