Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim most válnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim most válnak és totál magam alatt vagyok ettöl az egésztől. :S Kb 1 hónapja jelentették be, hogy vége és azóta étvágyam sincs nagyon meg aludni is alig bírok. :S Lehetséges az, hogy így jön ki rajtam ez az egész válos dolog?

Figyelt kérdés
Kikészültem.:S
2010. dec. 12. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elég valószínű. Hány éves vagy?

L/15

2010. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15..és ami a legérdekesebb,hogy a tasójaim semmi jelét nem mutatják a kiborulásnak...a válás bejelentése óta minden este sírok.....:'(
2010. dec. 12. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:

biztos is, hogy kijön rajtad!:S nagyon sajnállak, mert borzasztó érzés lehet most neked, de sajnos ez már el van döntve!

Gondolj arra, hogy nekik jobb lesz így, még mindig jobb, ha békében elválnak (feltéve, ha békésen), mint hogy együtt maradnak, és minden nap menne a veszekedés, a kiabálás!:( azt talán még rosszabb lenne neked.


sajnos nagyon sok gyerek csak szakember segítségével képes magát túl tenni, pláne, ha ugyanúgy szereti mindkét szülőt! Kivel maradsz?


22L

2010. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A testvéreid mennyi idősek?

Mert ha kisebbek pár évvel és nem beszélnek róla, az nem lesz jó. Beszélj velük erről, finoman, és ne okoljátok egymást, hiszen ez csakis a szüleitek miatt volt. Az ő döntésük, sajnos nincs mit tenni.

A szüleitek biztosan szeretnek mindkettőtöket.

2010. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Anyámmal maradok.Még jó.hogy meg tudták bezsélni a dolgokat és békében válnak el.:D Remélem,hogy nem lesz szükségem szakemberre,mert akkor totál kész lennék(most is az vagyok már)....:S
2010. dec. 12. 18:52
 6/12 A kérdező kommentje:
A hugom 10,az öcsém 13 éves és nemigazán nyilnak meg elöttem.Probáltam nekik elmagyarázni finoman és érthetően,hogy mi a szitu,de nem nagyon reagáltak semmit csak a vállukat rángatták...:S:S Attol félek,hogy totál becsavarodnak majd ettől és agrasszivvé válnak ettől az egésztől....:S Az nem lenne jó....:S
2010. dec. 12. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ugyanez a helyzet az unokaöcsémmel, aki szintén ebben a helyzetben van most. Ő is 10 éves és nem beszél róla. De állítólag ez a legrosszabb... Nem tudom mit kellene tenni. :/
2010. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A tesóid is biztosan ki vannak, csak másképpen dolgozzák fel a történéseket. A magam részéről nem sajnállak, de együtt érzek veled. Biztosan jobb lesz így hosszútávon, és, hogy odaérjetek, ahhoz most EZ KELL! Tartsatok össze a testvéreiddel, ne pártoskodjatok, szeressétek a szüleiteket egyformán, ha lehet! És ne sajnáljátok magatokat, meg a szüleiteket. Ennek kell történnie, ez van most. Bízzatok.
2010. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én amióta az eszemet tudom, azért imádkoztam hogy váljanak el szüleim...Sajnos nem tették, egyfolytában az üvöltözés, verekedés ment, megcsalások stb, kétszer is pszichiátrián kötöttem ki... Úgyhogy örülj hogy nyugodt körülmények között élhetsz ezután is, és nem várják meg míg elmérgesedik a helyzet.
2010. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is ezt hallom nagyon sok helyen... Hogy a szülők a gyerekek miatt együtt maradnak, mert azt gondolják, hogy így a jobb, és a végén kiderül, hogy pont a gyerekekkel ártottak a legtöbbet annak, hogy együtt maradtak.. Veszekedések, megcsalások, hazudozások, megjátszás a gyerekek előtt, hogy minden ok, közben meg nem, és azt hiszik, hogy ők nem látnak ebből semmit... Ki a fene akar ilyen környezetben élni?

Hidd el, biztosan nagyon régóta "érik" már a helyzet, és ha békében el tudnak válni, hosszútávon biztos, hogy mindenkinek ez lesz a legjobb. Neked is, a testvéreidnek is és a szüleidnek is..

Ha meg segítségre van szükséged ennek a feldolgozásához, szólj a szüleidnek..

Minden rendben lesz, fel a fejjel, kicsilány...

34 L

2010. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!