Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Röhejes, ugye?

NKTL125 kérdése:

Röhejes, ugye?

Figyelt kérdés
Nem fűznék hozzá többet,sztem ez mindent elárul.

2012. ápr. 14. 23:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 14. 23:00
 2/12 A kérdező kommentje:
a legjobb a "csere is érdekel!"
2012. ápr. 14. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább siralmas!
2012. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább szomorú. A felét viszik harcolni, a másik felét meg majd viszontlátjuk a híradóban, amikor "minden ok nélkül" megtámadta a gazdit. Pedig nagyon jól bánt vele, minden nap etette...
2012. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem röhejes.

Szegény kutyák.

2012. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt mondanám, h szomorú.

Most nézem a vaterát, és annyi felelőtlen embert látok, h az hihetetlen.

Elcserélném kutyámat mobilra, meg ilyenek.

Felháborító.

A mi kutyánk csak az egyik szemére lát, 5 hete van nálunk, de a világ összes pénzéért nem cserélném el semmire.

Ne haragudjatok, h feltettem ezt a kérdést, nem akartam senkit sem inzultáni, csak felháborít az emberek viselkedése.

2012. ápr. 14. 23:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább szomorú. Vajon mennyi szeretetet és törődést kaphattak eddig, ha ilyen 'csere is érdekel' hozzáállással, 'mindegy már, csak szabaduljon tőlük' mentalitással reklámozza. És milyen helyre kerülnek, milyen gazdihoz, aki a vaterán veszi a kutyáját 9ezer forintért... elkeserítő belegondolni.
2012. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ő is megérdemelte, amit kapott a válaszadóktól. Olvassátok el, érdekes:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2862292-mit-c..

2012. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ezt már olvastam, nah ez is szomorú....

komolyan ennyire érdekli az embereket, h milyen fajta a kutya, ha nincs vele gond?

2012. ápr. 14. 23:31
 10/12 anonim ***** válasza:

A staffordok emberre nagyon ritkán támadnak. Inkább kutyára veszélyesek.

És én nem tudom mi a röhejes. Ha nem tudja eladni elcserélné. Nézni kéne valamibe az embereket is. Valószínű azért tartják a kutyát, hogy pénzük legyen belőle. Könnyű úgy kötekedni, hogy van pénz. Egy kérdés. Ha annyira sajnáljátok őket, miért nem veszitek meg? Nem mindenki keres havi 1-2-3 százezer forintot. Van akinek jól jönne az a 20.000Ft, amit kapna. De ha nem tudja eladni elcserélné.

Én a múltkor elcseréltem egy hím kacagó gerlére a nőstényemet. Röhejes vagyok?

2012. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!