Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet 7 hónapos csivavát...

Ingridd kérdése:

Lehet 7 hónapos csivavát fedeztetni vinni? Nem túl fiatal? Elkaphat a szukátol valamit? Hogy müködik ez az egész? én oda viszem a kutyumat, napokra vgy csak az aktusra? :D? Mit kapok érte? Lehet kiskutyus is kapni érte?

Figyelt kérdés
Már mindent megdug :D plüss, stb

2012. ápr. 15. 15:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Van vagy 40 ismerösöm akinek van kutyája, és azok is dugnak mindenki elött. Ezek szerint csak a te kutyád ilyen tökéletes. Nállunk nincs katonaság,a kutya családtagkénet van kezelve. Tudja az ül,lábhoz,marad, meg a csibészt, 4 hónapot volt kutyaiskolába. Kössz az ajánlásaidat de tartsd meg magadnak
2012. ápr. 15. 16:09
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Akkor húzz el innen, ne itt kérj tanácsot, hanem menj a tökéletes ismerőseidhez.
2012. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

7 hónaposan még kicsi ahhoz, hogy fedezzen. Egy kan először 18-20 hónapos korában fedezhetne először.

Kaphat el a szukától betegséget azért ajánlott egy szukához vinni amelyik gazdája rendszeresen viszi orvoshoz a szukát.

A kanhoz szokták vinni a szukát és a szukát hadják ott a kan gazdájánál egy pár napig.

Ha pénzt kérsz akkor azt kapsz érte de kaphatsz kölyköt is.

És az, hogy megdug dolgokat az valóban a dominancia jele!

2012. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%

Attól, te akkor is szaporítani akarsz, ami undorító dolog!

Csak olyan kutyát vonj be tenyésztésbe, mely törzskönyves, egészségügyileg szűrve van és a MEOE-nál is nyilvántartásba van vée, van tenyészszemléje. Szerintem neked nagyon egyik sincs.

Lehet, hogy neked vicces és cukkermukker, hogy búbolja a plüssöket, de ez tényleg dominancia probléma.


Ha kölyköt akarsz elmész egy tenyésztőhöz és veszel, nem te szaporítod és nem is valami szaporítótól veszed 20-30 ezerért, mert az tele lehet rejtett vagy nyílt hibákkal.

És még nem is voltam bunkó.

2012. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

mint már sokan írták és nem véletlenül ha a kutya meg "dug" mindent az tényleg a dominancia jele, szerinted ezt mi találtuk ki?

akkor a 40 ismerősöd kutyái is mind dominancia miatt csinálják..

2012. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
140.000 -ért vettem ezt is, plusz az utiköltségek. Adok az ilyen dolgokra. Van törzskönyve ,utlevele, És 2 hetente járunk a megye legdrágább és legjobb orvosához. :D Szerintem baja nem nagyon lehet.
2012. ápr. 15. 16:32
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérlek szánj még 10.000-et kutyás könyvekre és olvass, tanulj. Aztán gyere vissza bocsánatot kérni.
2012. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még várj 7 hónapot, addig neveld meg, vidd el kiállításra és ha tenyésztésre megfelelőnek tartják, akkor bejegyeztetheted, mint tenyészkan.

Ha igényes vagy ezekre, akkor így jársz el és a kutyádban sem teszel nagy kárt.

Ha jót akarsz akkor nem engeded össze fűvel fával csak törzskönyves, szűrt szukákkal.

2012. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem fogok, bocsánatot kérni, amikor ti támadtatok le engem.Tudtak egy páran normális választ is adni, de a töbsége csak kioktatott. Érdekes én fent vagyok ezen a szaron 3 hónapja, minden nap válaszolok valakinek, amit saját tapasztalatból tudok. És aki olyat tett fel, ami számomra tök egyértelmű, azt se oktatom ki, hanem normálisan válaszolok, nem egyböl elhordom mindennek, hogy úristen én ezt pont tudom és hogy lehet hogy te meg nem...De szerintem ez a normális. sokan válaszoltak már nekem, és senki nem volt bunko velem, mindenki megértő és normális volt, volt akivel jol ellehetett viccelődni is...
2012. ápr. 15. 16:41
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem írták a válaszolók, hogy buta, vagy beteg a kutyád, csak hogy dominancia problémái vannak. Mivel a csivava pici kutya, így ez nem akkora gáz, mert nem fogja kénye-kedve szerint átharapni senki torkát, de jobb lenne ha figyelnétek arra, hogy te legyél a falkavezér, mert ha társaságba viszed nem lesz kellemes ha valahol nekiáll "szirénázni" és hiába szólsz rá csak hergeli magát tovább. fedeztetni nem egészséges ilyen fiatalon, mégha biológiailag képes is lenne rá. ha minden szürése, oltása megvan, akkor majd 12-14hónapos korában viheted fedezni ha úgy akarod. de csak szintén szürt és oltott, fajtatiszta szukához! Megállapodás kérdése, hogy pénzt vagy kiskutyát kérsz cserébe.
2012. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!