Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rendetlen kamaszfiúk/fiatal...

A rendetlen kamaszfiúk/fiatal felnőttek egész életükben rendetlenek maradnak?

Figyelt kérdés

A barátom 19,otthon lakik és szanaszét hagyja az alsógatyáit,az üdítős flakonjait,a csipszes zacskókat,a cd-ket,dvd-ket,mindent. Múltkor majdnem elbotlottam a tv kábeljében mert az ajtó előtt,teljes szélességben volt ledobva. Ráadásul mindent (!) centi vastagon lep a por.


Én nem vagyok tisztaságmániás,de azért néha már kiakadok hogy ha átmegyek hozzá egy merő kosz minden és pofára esek a szemétben. Van esély hogy változik? (Főleg ha én motiválom,macerálom,besegítek a takarításban,akármi? :P)


16/L


2011. jún. 23. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, alakulni fog a dolog :) 10év után az alsógatya már a széken lesz,nem a padlón :-)))
2011. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó hát én azt már eredményként könyvelném el :D
2011. jún. 23. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki tök rendes lett, mikor már saját háztartásban élt. Még házimunkát is végez, mos, főz, takarít :) Ki nem néztem belőle, de az anyja sem..... :)
2011. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!