Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fazonra...

Szerintetek milyen fazonra nyírassam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek elég régi képek, most kb 20cm a szőre.



2012. ápr. 15. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Kölyök fazonra.

Az minden kistestű kutyának jól áll.

Amúgy nagyon cuki a kutyád! :) Nem adod nekem??

2012. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ő powder puff? Tudtommal őket nem szokták megnyírni.
2012. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy westie fazon egész jól állna neki :)


Vagy csak fövidebbre gépezni mindenhol és szépen kiszárítani a szőrét.

2012. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ő nem yorki, hanem kínai kopasz :) nagyon szép, szerintem nem kell fazonra, hanem mindenhol egyenletesre. D láttam egyszer olyat, hogy egy ilyen kutyust pudli szerű oroszlánfazonra nyírtak le. Persze nem volt pudlis, mivel egyenes a szőre, de nagyon szép volt. Ha merészeb vagy, kipróbálhatod.
2012. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ó ne haragudj, csak hirtelen azt olvastam az első válaszolónál, hogy yorki. A neved megtévesztett ;) tényleg ne haragudj. Csodálkoztam is, hogy ezt nem igen szokták összekeverni yorkival.
2012. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, ő powder puff.

Volt már oroszlán fazonra nyírva, nem volt rossz, de nekem annyira nem tetszett.

2012. ápr. 15. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:

És a klasszikus kínai kopasz kutya fazon? :)

[link]

[link]

2012. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Theia

Valóban nem szokták, de ő csak hobbikutya, nem járunk kiállításra. Nyírva kényelmesebb, és praktikusabb.

2012. ápr. 15. 20:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, a klasszikuson is gondolkoztam, de az oroszlánnal is az volt a bajom, hogy a lábába beleragadt minden. Szerintetek hogy nézne ki, ha úgy mint a klaszsikusnál a fején, és a farkán lenne meghagyva, de a lába le lenne nyírva?
2012. ápr. 15. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Azt hiszem soha nem tartanék kínai kopaszt, ettől függetlenül imádom a fazonjukat:) Esetleg úgyis lehetne nyíratni a lábán, hogy egy kicsit följebbről meghagyni, és lent nem kellene olyan hosszúra hagyni, hogy a földig érjen. Szerintem nagyon szép lenne így:)

2012. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!