Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar kutyafajták alig...

Magyar kutyafajták alig vannak az utcán. Ennyire ciki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 09:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Vizsla van elég sok. Pulit pumit lakásban az tartson aki nagyon bátor, vagy rengeteg ideje van. Őket lemozgatni egy fél nap,tehát városban nem sokat találsz.Komondor,kuvasz szintén nem lakáskutya, bár komondoros ismerősöm van vagy 3.
2012. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Vizsla sok van városban is. A többi ,hát őszintén a legtöbb ember ízlése szerint vagy csúnya vagy problémás vagy mindkettő,főleg városi tartásra.Kertes házban azért akad jónéhány puli kuvasz komondor és keverékei, csak őket nem viszik utcára.
2012. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.miért lenne az?az csak jó,mivel nem divatkutyák.
2012. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
De rengeteg városi embernek van magyar agara, vagyis én nagyon sokról tudok.
2012. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Pesti vagyok, a szomszédban pont puli van, és minden nap elsétálnak errefelé egy idős vizslával. Kuvasz van tíz házzal feljebb. Szóval nem hinném hogy ciki, én imádom őket, pláne a pulit.
2012. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Én vidéki vagyok, itt rengeteg puli van, meg persze pulimix. Meg a többiből is akad szép számmal.:)
2012. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy kicsit továbbgondolnád a kérdésed, meg is lelnéd a válszt mivel:

A magya kutyafajták többnyire háztáji és állatőrzésre lettek tenyésztve, vagyis ezeket többnyire - szerencsére - a mai napig is vidéken találhatod.

A hobbykutyák között pedig azért akad szép számmal vizsla és agár is bár ezt a fajtát nem igazán ismerem.

2012. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
.....pl. hiában tetszik a pumi, vagy a puli eszembe nem jutna társasházi környezetben tartani.
2012. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Rengeteg kertes házban van magyar kutya, csak sokat nem szokták őket utcára kivinni és nem azért, mert ciki.
2012. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vidéken vannak magyar fajták. Három házzal arrébb lakik egy puli, a szomszéd utcában(max.20 ház egy utcában) kettő is, ismerek 3 komondort, 2 kuvaszt, hirtelen 6 vizslát is fel tudnék sorolni, magyar agárból egyet ismerek. Nem ciki a magyar fajta és szerencsére van még belőlük bőven.
2012. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!