Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérömleny keletkezett a...

Vérömleny keletkezett a kutyám fülén, látom rajta, hogy nagyon szenved mit csináljak? Látta már állatorvos ö azt mondta, hogy meg kell müteni, mert máshogy nem mulik el. én nem hiszem hogy csak mütéttel lehet elmulasztani.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hogy te vagy az állatorvos tudja jobban? Ha nem bízol a döntésében, akkor kérdezz meg egy másik állatorvost is. Lehetőleg gyorsan, hogy a hezitálásod miatt ne a kutya szenvedjen feleslegesen.
2012. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


De, csak műtéttel lehet.

2012. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha feszít akkor csak műteni lehet, vagy hagyod szenvedni 1-2hónapig,mert annyi idő amíg felszívódik.

Nem értem miért nem hiszel az orvosnak.

2012. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én négy évig dolgoztam állatorvosnál, sokszor volt részem ilyenben.

Annyi hogy, meg kell vágni a puklit, kifolyik a cucc, kifertőtlenítjük, és kívülröl is lefertőtlenítjük. A sebet nem zárjuk le, hogy a trutyi tudjon távozni. Ám ha gyorsan bezárul a seb, akkor valószínű újra meg kell nyitni. Ezt másképpen nem lehet sajnos.

Ha a kutyád nem állja az ilyen beavatkozást, akkor altatni fogják. Az kicsit többe kerül mint altatás nélkül.

2012. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki ért jobban hozzá? Az állatorvos vagy te? Ha nem hiszed amit mondd kérdezz meg egy másikat is. De beavatkozás nélkül csak szenved a kutyád.
2012. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!