Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyák...

Szerintetek milyen kutyák keveréke lehet, így pofi alapján?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 17. 13:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bolha, atka. Lehet bármi, jó, ha doki megnézi még az elején. Allergia miatt is lehet ritkább a szőre, akkor azért vakaróznia is kéne. Lehet a pajzsmirigy működése is oka...
2012. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szép! Szerintem minden kutya szép a maga módján. Nézd meg az én kutyámat: [link]


Volt olyan aki felordított, hogy "te jó ég ez meg milyen állat?!" Pedig én is szépnek látom :D


Néha az enyémnek is olyan volt a bőre, mintha korpás lenne, azt mondták rá, hogy száraz és attól van. Azért nézesd meg dokival, vagy válts kutyasampont.

2012. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy sűrűn vakarózik. Mi után magamhoz vettem elvittem dokihoz, hogy átnézze. Kérdeztem a szőréről is (mármint a kutya szőréről:D), de ő azt mondta, hogy nem kórosan kevés, valószínűleg genetikai oka van. Lehet, hogy akkor kopaszkutya is van benne?:)

A felsorolt lehetőségek közül én inkább a pajzsmirigyre gyanakodnék. Utána is nézek, hogy az mivel jár.

2012. ápr. 17. 13:41
 14/20 A kérdező kommentje:

:D

De aranyos:D Nagyon kifejező "arca" van a te kutyádnak is:D

Az enyémnek is nagyon kifinomult mimikája van:)

2012. ápr. 17. 13:43
 15/20 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon szép:)).

Esetleg Westi lehet benne.

2012. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%

havanese is lehet benne :)


nagyon cuki :)

2012. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 VBeata81 ***** válasza:
17%
Hananese vagy bolognese is lehet benne szerintem. Tényleg helyes.
2012. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem havanese lehetett az egyik szülő.
2012. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

[link]


Na találtam teljesen véletlenül egy kutyát, akinek pont ugyanolyanok a vonásai, és ennek már a marmagasság, súly méretei is ugyanazok. A feltöltött képeken nem látszik annyira, de élőben teljesen így néz ki. Csak sárgásabb a színe. Coton de tulear. Bár nem hiszem, hogy tényleg olyan keverék lenne, mert az elég ritka Magyarországon, úgy tudom.

2012. ápr. 29. 18:51
 20/20 anonim válasza:
én nem vagyok biztos benne, hogy keverék, akár yorkie is lehet, van köztük nagyobb méretű, és ilyen világos színű...a pofija tipikus yorkie :)
2012. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!