Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék megmenteni egy...

Szeretnék megmenteni egy kiskutyát. Jól kijön majd a nála idősebbel?

Figyelt kérdés

Két hete gondolkozunk egy újabb kutyuson.Keresztapám tegnap lélekszakadva hívott, hogy lenne egy kiskutya, aki nagyon rossz sorban tengődik, és gazdái talán megválnak tőle.

A kiskutya egy roma családnál van (nem rasszizmus), ahol már most vadítják, pedig csak 3 hónapos, kan.Kis amstaff keverék, gyönyörű szép.Láttam róla képet: sovány szegénykém, meggyötört és szomorú.Látszólag koszos is, és uszítják más, kis testű kutyákra, hogy vad legyen, de úgy tűnik, nem nagyon jött be, mert el akarják passzolni, mint egy rongyot.

Én mindenképp szeretném magamhoz venni, akár fizetnék is a családnak, csak ne kínozzák tovább.

Megférne 17 hónapos, ivaros szuka amstaffom mellett?A kiskutya, akit mentenék, már most mérges más kutyákra.Az én staffim nagyon nyugodt, okos, és birkatürelme van, imádja a kölyköket.Vajon megférnének egymás mellett?



2012. ápr. 17. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy 3 hónapos kutya az még baba, ő még nem tud úgy vad lenni, hogy ne lehessen összeszoktatni. Felettesd el vele az életének ezt a rövid, rossz szakaszát, és minden rendben lesz:)
2012. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! :)

Azt mondják a mostani "gazdái", hogy már tépett sebesre kistestű kutyát.Aggódjak ezzel kapcsolatban, vagy kinevelhetem belőle?

2012. ápr. 17. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. 3 hónaposan? Max kistestű kölyökkutyát, ha a cigók fel akarták áldozni a másik kölyköt a "cél" érdekében. De kizárt, hogy 3 hónaposan már ráfogjon úgy egy másik kutyára. Előfordulhat, hogy megsebesült a játékban a másik kutya, de az hogy "tépte" az kizárt. Még nagyon kölyök. (Vagy a koráról hazudtak és idősebb fejlődésben visszamaradott kutyáról van szó. De azért látszik rajta, hogy bébi-e még, vagy már annyira nem. 3 hónaposan még bébi, az alkata is.)
2012. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos kutya nem tép szét semmit, még játékból sem:)
2012. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!