Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik havanese kutyájuk szőrét hosszúra hagyják nőni?

Figyelt kérdés

Nekem is havanesem van, de én nem bírtam már a szőrével akkor sem, amikor még nem volt vészesen hosszú, mert gyakorlatilag minden séta után fésültem, de így is beleragadt minden és gubancos is lett.


Eddig ez volt a leghosszabb: [link]


Igaz még kölyök és szeretném majd hosszabbra hagyni a szőrét később, de még nem is találkoztam hosszú szőrű havanesevel. Van valami trükkje, hogy szép legyen és ne gubancolódjon annyira? A szeménél hogy igazítjátok el a szőrt, hogy kilásson? Nyáron nincs melege?


Ha még képeket is tudnátok mutatni azt megköszönném!:)


2012. ápr. 17. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
akkor azt veszed ? Tökéletes az is szerintem:)
2012. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
igen most néztem a másik az nagytestű kutyának jó tiednek tényleg az való amit az eladó belinkelt! Otthoni használatra nem is kell drágább,én nyugodt szívvel ajánlom!
2012. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Azért linkeltem, hogy megmondjátok, hogy melyik kell akkor neki!:D Most még rövid lesz a szőre nyárára, úgyhogy szerintem majd csak ősszel veszek, ha hosszabb lesz a szőre. Vagy már most is használhatom a rövidebb szőrén?
2012. ápr. 17. 21:29
 14/17 VBeata81 ***** válasza:
Én nem használok filvbontó fésűt, de biztos jó dolog. Van egy tükrös kefém, és egy egysoros fémfésűm lekerekített végű fogakkal. Filcbontó spay helyett gliss kurt használok, kutyakozmi ajánlotta. Fürdetéshez K9 Kompetitiont, nagyon jó, de ki akarom próbálni a Double K-t is. Hetente legalább kétszer alaposan át kell fésülni, kibontani minden csomót. A kölyköt gyakrabban fésüld, fél- és egyéves kora között csomósabb, mikor váltja le a babaszőrt.
2012. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem lehet olyan rövid a szőre azért,bár a kölyök szőr még puha nagyon,de előre is meg lehet rendelni azt a filcbontót,kitudja mikor lesz rá szükséged:))
2012. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!:) Meg fogom rendelni akkor a kisebbet! Reméljük hatékony lesz!:)
2012. ápr. 18. 15:52
 17/17 anonim ***** válasza:

Az anyámé általában ilyen, ha ennél pár centivel jobban megnő a szőre, azt a kutya sem szereti:

[link]

2012. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!