Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért remeg? Többi lent

Miért remeg? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos kisfiú yorkiim. Szobatiszta semmi gond nincs vele de amikor sétálni megyünk (látja hogy veszem a kabátom/veszem elő a pórázt) elkezd nyüsszögni és remegni. Mi baja lehet? Eddig ilyesmit nem csináált 1-2 hete kezdte el. Reggel szoktam levinni suli előtt 2körül,4-5körül és este 8körül. Köszönöm a válaszokat. :')
2012. ápr. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
csak túl izgatott a séta miatt szerintem:) Miénk is megbolondul ha kimondom a séta szót!
2012. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izgalom, a miénk is ilyen :)
2012. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az izgalom normális esetben nem vált ki remegést. Valószínűleg ideggyenge.
2012. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah igen,miénk is ideggyenge..első voltam:)
2012. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális estben valóban nem remeg ha izgatott biztos ideggyenge szegény ami az ilyen agyon sztárolt fajtáknál szokott jelentkezni. Ha van törzskönyve kérdezd meg a tenyésztőt, ha nincs reménykedj hogy nem rosszabodik a helyzet
2012. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lénike válasza:

FÁZIK!!!

De izgatott! Szoval mind2

2012. ápr. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi váltja ki, de nyilván nem fizikai oka van, ha a séták előtt csinálja csak.

Mit csinálsz, amikor elkezd remegni? Azt kellene kiküszöbölni, hogy ne kerüljön ilyen izgalmi állapotba.

2012. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!