Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktathatnám rám a...

Hogy szoktathatnám rám a kutyám a pórázra (alól bővebben)?

Figyelt kérdés
Régebben sétáltattam hámon amit nagy nehezen megszokott de nemsokára kinőtte.Most vettünk neki egy pórázt,de csak szét akarja rágni.Hogy szoktassam rá,hogy sétáljon vele és ne akarja szétrágni?(a kutyusom februárban volt egy éves)

2012. ápr. 18. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem egyből pórázra szoktattad?
2012. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor apukám hámot vett most meg pórázt.
2012. ápr. 18. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a válaszodon jót nevettem. Mennyi idős vagy?
2012. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Póráz, nyakörv, hám. Ez idáig oké?

A póráz a probléma vagy a nyakörv?

2012. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha már egyből pórázra szoktattátok volna apukáddal, akkor most nem lenne ez a gond. Amúgy ha sétáltok vele, akkor miért akarja szétrágni? Vagy akkor meg se moccan? Nem a nyakörv a probléma inkább?


Ez olyan, mint itt a környékünkön egy hozzá nem értő border collies család. Már kb. 5 hónapos a kutya, de úgy sétáltatják, hogy van rajta hám + póráz, nyakörv, minden... Később meg majd furcsa lesz neki a póráz, ha nagyobb lesz és nehéz lesz megszerettetni vele.

(arról már nem is beszélve, hogy hogyan tartják)

Bocs amúgy nem megbántásból írtam le.

2012. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ezt most nem értem, mi az, hogy sétáltattad hámon? A hámra akkor is rá kell csatolna a pórázt...

Hám: http: //www.indiform.co.hu/products_pictures/kep185.jpg

Póráz: [link]


Ha a szájába veszi a pórázt, akkor megállsz, és azonnal ráparancsolsz, hogy nem szabad. Ha elengedte, akkor mehettek tovább.

2012. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!