Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen időközönként fürdethete...

Milyen időközönként fürdethetem a bolognesem Iv San Bernarddal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha felnőtt a kutyus, akkor szükség szerint. Akár hetente is. A balzsamozásról ne feledkezz meg!
2012. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A hetente fürdetést nagyon gyorsan felejtsd el! MAXIMUM havonta egyszer.
2012. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én hetente fürdetem a saját kutyáimat és a kozmiba is hoznak sok kiállítási kutyát akiket hetente fürdetünk, ha jó a sampon semmi baja nem lesz a kutyának.
2012. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A heti fürdetés sok. Ha nagyon muszáj, akkor havonta fürdesd meg, de inkább 6 hetente.
2012. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindig használok balzsamot is, meg utána spray-t is. Akkor nem lesz baja ha nem havonta fürdetem csak? Eddig 3-4 hetente fürdettem, de akkor már nagyon nem szép a szőre, pedig naponta 2x fésülöm, viszont fürdetés után olyan "habos", és könnyen kezelhető olyan bő másfél hétig, valamint látom a kutyámon is, hogy jobban érzi magát.
2012. ápr. 18. 21:50
 6/15 anonim ***** válasza:

én kiállítási szezonban fürdetek hetente télen egyáltalán nem tavasztól ismét... semmi baja a kutyák bőrének, szőrének. Használj jó minőségű sampont és balzsamot, kondicionáló spryt és semmi gond nem lesz ha mégis korpásodik adhatsz neki egy kis olíva olajat vagy halolajat.

Alapból szerintem ez a vélemény, hogy havi max egyszer régről maradt meg... az igazán jó samponok és a szőr helyes kezelése mellett nyugodtan lehet gyakran fürdetni és az nem okoz károkat a szőrben és a bőrben

2012. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az Iv San Bernard jó minőségűnek számít?
2012. ápr. 18. 22:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, jó minőség.
2012. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hetente ne fürdesd a kutyád!! A legideálisabb a 6hetente.

Sajnos a kiállításos kutyusokat sűrűn szokták fürdetni, de abszolút nem jó nekik! A pénzéhes kutyakozmetikusok meg is fogják csinálni, de akik szeretik a kutyákat azok nem!!

2012. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz, az én kutyám nem kiállítási, de 2 napja voltunk kozmetikában. Mondta a csaj, hogy milyen jól teszem, hogy egy évben csak tavasszal van fürdetve.Nem lenne szabad többször... És ő egy kutyakozmetikus! Azt is mondhatná, hogy vigyem hetente, ő azzal jobban járna! Örülök, hogy ilyen becsületesek is vannak.

Amúgy mudiról van szó.

2012. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!