Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök yorki-t csak kimondotta...

Kölyök yorki-t csak kimondottan yorkiknak való samponnal lehet fürdetni?

Figyelt kérdés

Van egy 10 helyet yorkim és sokat vakarózik. A doki kérdezte hogy megfürdettük e mert nem e elkapott valamit az alomból (?) Arra gondoltunk hogy a 4 napos hétvégén megpróbáljuk megfürdetni (addigra 11 hetes lesz) de nem tudjuk hogy jó e a "sima" kölyök sampon vagy kimondottan neki való kell-e?


Köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 20. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak marketing fogás a külön fajtának árusított sampon! A vakarózás, viszketés viszont rengeteg dolog jele lehet! Többek között pl allergia! (Sőt az allergia legjellemzőbb tünete ez!) Allergia lehet pl egyszerűen valamire a tápjából (pl csirke) vagy por stb.
2012. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hmm...lehetséges a csirke...megpróbáljuk hogy egy darabig nem adunk neki olyat...


Am ezt elfelejtettem a kérdésemből: Nem azért írtam ki mert tudatlan vagyok, sok oldalt átböngésztem és nagyon ellentmondásos a dolog...valahol azt írják hogy csak azzal valahol azt írják hogy lehet másmilyennel is...Olyan válaszokat szeretnék akiknek yorki-juk van és már fürdették.

2012. ápr. 20. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
NEkem goldenem van, úgyhogy tapasztalatom nincs! Viszont arra majd figylej hogy a legtöbb táp tartalmaz csirkét, szóval ha ki akarod próbálni, hogy arra allergiás e, akkor az összetevőket kell mindig megnézni. MErt a csomagolásra ráírják hogy bárányos rizses, viszont az összetevőknél már ott a csirke... DE ha baromfi hős, zsír stb-it látsz az sem jó!! AZ is csirker... Mi is csirkeallergiás gyanúsak vagyunk :)
2012. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csirkeallergiásak vagyunk,teljes mértékben kizártam az étrendjéből. Azóta nincs se hasmenés,se vakarózás,teljesen egézséges:)
2012. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp szerintem először váltsatok tápot, halas-rizsest ajánlok, enyémek is azt eszik és bevált.

Megpróbálhatod megfürdetni, de akkor valami nagyon jó minőségűvel, biztos ami biztos. Héry termékek nagyon jók, Double K

2012. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 20. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!