Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi igaz abból, hogy a "mini"...

Mi igaz abból, hogy a "mini" yorkiknak a test súlya, mérete azért van mert beteg?

Figyelt kérdés
És mennyire éri megvenni például őt. Http://www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-30402250/! Akinek "mini" yorkija van irja le a véleményét. :)

2012. márc. 4. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egyszer volt "mini" Yorkim.

Nagyon, de nagyon megbántam! Azért van a kicsi méretük mert szaporítóktól van és ott nem veszik figyelembe hogy milyen súlytól tenyészhető egy Yorki. És 98% eséllyel 5 éves meghalnak és betegek lesznek nagy korukban.

Én nem venném meg a hirdetésben szereplő kutyát.

Ha olcsóbban is akarsz akkor olyat keress ahol nem írják hogy mini és van hozzájuk törzskönyv és chip.

2012. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Értsétek már meg végre hogy NINCS MINI YORKI.
2012. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

NEM BETEG!!!

Csak ilyen kicsire tenyésztették.

2012. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem létezik olyan, hogy "mini" yorki, fogjátok már fel.

A mini jelzőt szaporítók találták ki marketingfogásként, hogy el tudják adni a standard-től eltérő kutyáikat.

2012. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nincs mini yorki de a legtöbben igy ismerik.:) Ezért van igy " mini "!
2012. márc. 4. 19:26
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

a yorkinak meg van határozva a súlya.Ami ennélkisebb az nem yorki,az "tenyésztési hulladék" (kicsit erős, de így igaz)

Azért is van meghatározva a minimális súlya,mert ez az a méret aholmég egészségeskutyákat lehet tenyészteni. Egészséges fogazattal,csontozattal,anyagcserével. Az ez alattiak nem yorkik és nem egészségesek

2012. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Nekünk első kutyánk..és a Yorki fajta nagyon megfogott minket.:) Tudnátok valami oldalt ajánlani,ahol kutyákat lehet venni?
2012. márc. 4. 19:28
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Azért beteges mert egy kutyáról van szó, és a 3,1 kg sem túl méretes...egyébként az el ne hidd h tenyészszemlések a szülők mert aki tenyészszemlézik az 100% h kiváltja a törzskönyveket vagy berakja opciónak h kérhetsz a picihez, és itt ez nem szerepel szóval fölöslegesen biztos nem dobott erre ki pénzt, még ha a törzskönyv meg is van, illetve a pici küllemre se egy nagy "cucc", a fülei olyan elállók h ilyet ritka látni, nem így kéne kinéznie ez csak rosszabb lesz.
2012. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem.:/ Hát most ez csalódásként ért..:/
2012. márc. 4. 19:51
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj bele, egy normál méretű yorkinak is elég nehéz a normális kutyaéletet biztosítani a mérete miatt. Pl. egy nagy kutya véletlenül, a játék hevében is kárt tehet benne, nem engedheted ki a kertbe egyedül pisilni, mert kölyökként a legkisebb lyukon is kifér stb. Egy "mini" yorkival ez még rosszabb, még ha valami csoda folytán nem is lesz beteges.
2012. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!