Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megtanítani egy...

Hogy lehet megtanítani egy kutyát (Magyar vizsla), hogy hová piszkítson?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 12:14
 1/3 anonim válasza:

attól függ h mennyi idős mert ha 2 évesnél idősebb már nagyon nem tudod helyhez szoktatni de ha kölyök akkor pórázon vezesd oda a helyhez naponta többször és ha odapiszkít dicsérd meg adj neki jutalmat de ha nem akkor se szidd meg

ehhez sok idő és türelem kell de nekem működik

( nem tudom hogy panelban vagy kertes házban laksz-e de panelban kicsit nehezebb a dolog)

remélem segítettem :)

2012. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1,5 hónapos, kertes házban lakunk. A cél a kert vége lenne ami a helyétől kb 20 méterre van.
2012. ápr. 20. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Elintézed, hogy oda csináljon, ahová akarod, és megdicséred, ha sikerült, illetve ha kertről van szó, akkor odahordod a kutyagumit, és reménykedsz.

Sajnos ha felügyelet nélkül oda csinál a kutya ahova akar, akkor nem tudsz eredményt garantálni. Ha csak felügyelettel jár el üríteni, akkor tudod befolyásolni, nevelni, egyébként maximum trükközésről beszélhetünk.

2012. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!