Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyátok se bír bizonyos...

Ti kutyátok se bír bizonyos kutyafajtákat?

Figyelt kérdés
mert az én kutyám, a westieket és a tacsikat nem szereti , a többi kutya fajtával normális, de ha az egyik fajtával találkozunk ,akkor ugat és megkapná őket..
2012. ápr. 20. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
igen mienk is megválogatja sajnos! Főleg akikkel anno rossz élménye volt arra a a fajtára már messziről vicsorít..most sprórolok tükör kutyaiskolára hogy ezen változtathassunk!
2012. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az én kutyámnak nem voltak rossz élményei ezzel a két fajtával..



egyszer megtámadták, de az egyik egy angol szetter a másik egy palota pincsi keverék volt, de palota pincsiket bírja..

szóval nem tudom,hogy nem szimpatikus neki ez a két fajta..

2012. ápr. 20. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nem volt. Minden fajtával egyformán kijön mindegyik kutyánk.
2012. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagytestűekkel óvatos, de vannak fajták, amiket kifejezetten kedvel. A németjuhászokat sajnos nagy ívben kikerüli, 3x támadott már rá 3 különböző egyed :(
2012. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az én kutyám nem kutyát, hanem embert gyűlöl. Jár hozzánk egy enyhén fogyatékos jámbor idősebb ember, és a kutyám ki nem állhatja, ugatja és morogja, és nem megy a közelébe. Persze bántani nem bántja, de amikor pl. próbáltam elfogadtatni a bácsit vele, hogy adjon neki jutalomfalatot, nem fogadta el tőle. Fél méteres távolságban nem közelíti meg, de még ha hoz is valamit, azt is napokig ugatja. Eleinte azt hittem, hogy nem tudom megnevelni a kutyám, de amikor jön, akkor mögém áll, és úgy ugat, vagy morog, vagyis nem akarja átvenni a falkavezérséget, és megvédeni engem a "betolakodóktól". Azóta megbékéltem vele, a kutyáknak is van személyiségük, és lehet, hogy nem bírnak valakit, mint ahogy mi szimpatizálunk emberekkel, és kerüljük más emberek társaságát.
2012. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A sötét ruhás,kalapos embereket nem szereti a kutyám,ja meg a cigányokat sem,amikor elmegyünk mellettük akkor nagyon nézi őket illetve morog,de rendre utasítom..kistestű de a cigányok félnek tőle, :D
2012. ápr. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!