Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta való nekem?

Milyen fajta való nekem?

Figyelt kérdés

Nagy vagy közepes testű fajtát keresünk.

-szeresse a gyereket

-jól kijöjjön más házi állatokkal (Birkával és tyúkokkal lenne. Az állatokat is őriznie is kéne).

-őrizze a portót is alkalmas legyen ÖV-re is

-rövid vagy középhosszú szőre legyen

-legyen sportos kutya naponta 1,5-2 óra mozgás volna neki fél óra szellemi fárasztás. 2 naponta 1 órás szaladgálós séta a mezőn. Nyáron menni szoktunk többször is szinte egész napos túrákra ahova a kutyák is jönnek. Nyáron heti 3x 6,5 km-er szoktunk biciklizni a közeli tóhoz és ott a kutyák úszhatnak is.

De azért az lényeg legyen ha a kutyával egy nap valami okból kifolyólag kevesebbet tudunk foglalkozni akkor azért ne "dilizzen" be.....



2012. ápr. 20. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Német juhász? Esetleg? Vagy belga juhász?
2012. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Német juhász
2012. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyetértek,németjuhász!
2012. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor nem gondoltuk rosszul. Mi is Német juhász vagy belga juhászra gondoltunk.

2012. ápr. 20. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Német juhász!
2012. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem mudi!

Azzal is öv-nek, az enyém különösen jó öv jellemmel rendelkezik! Szereti a házi állatokat, bír futni (majdnem olyan gyors a mudi, mint egy agár!)

Az enyém minden vízbe belemegy, egyszerűen imádja! (furcsa is nekem :))


Tényleg sportos kutya, rendkívül értelmes, szívesen és gyorsan tanul, imád kirándulni, a szőre nem igényel bonyolult kezelést, és mindenkit szeret, aki jó hozzá!

2012. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Belga juhász, német juhász. :)


A belga még nincs annyira széttenyésztve, azt jobban ajánlom, főleg a Malinois-t! :)

2012. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!