Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a leghűsége...

Szerintetek melyik a leghűségesebb kutyafaj?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok :D

2012. ápr. 21. 17:24
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
ellőbb írta valamelyik válaszoló hogy önállóan nem tud gondolkozni,akkor csak saját magát cáfolt ezzel nem?
2012. ápr. 23. 20:07
 22/35 anonim ***** válasza:
87%
Nekem amstaffom van és igenis tud önállóan gondolkodni, és pont azért lehet "nehezen" kezelni mert túl okos és önálló gondolatai vannak, tanulni viszont imád!Az enyém pl. a lakás minden pontjára követ, akárhová megyek!
2012. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
30%
Az amstaff köztudottan engedelmességre kitenyésztett kutya, nem képes önállóan komolyabb feladatok megoldására. Ha te a nehezen kezelhetőséget azzal magyarázod, hogy túl okos, butább vagy, mint gondoltam.
2012. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem miért gondolja #22, hogy nehezen kezelhető. Tipikus családi/show kutya, kezesbárány.
2012. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
87%

Ha buta lenne minden tukó meg tudná nevelni, de pont ez miatt nem való mindenkinek. Elég jól át tudja vágni a gazdáját és megtanulja manipulálni! Ezek szerint buta vagyok...én nem mondok véleményt mert NEM ismerlek. Kérlek ne butázz le mert mondtam rád semmi csúnyát!


#24 Nem számomra nehezen kezelhető, de sajnos nem való minden embernek!!!Különben csak jól nevelt amstaffok rohangálnának mindenhol, és nem hallanánk ennyi előítéletet.

2012. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Gondolkozz már, mielőtt leírsz valamit. Semmivel nincs több neveletlen amstaff, mint neveletlen yorki, tacskó, vagy bármilyen más kutya. Csak ha egy tacskó tép meg valakit, annak max elszakad a nadrágja a bokájánál, ha egy amstaff, akkor meg esetleg meghal az illető. A média pedig nem azt kapja fel, ha Fifike megharapja a lábujjadat, részben ezért vannak az előítéletek, részben a pittel való rokonsága miatt.
2012. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Amúgy most mért beszélünk csak az amstaffokról? Nem értem nem tudom valamelyikőtök az irta nem tud önálóan gondolkodni és most ezen vitáztok.. nem ez volt a kérdésem mielőtt lehülyéznétek.Köszönöm a válaszokat :D de csináljatok egy másik kérdést akkor hogy milyen az amstaff.
2012. ápr. 24. 16:37
 28/35 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy nem tud önállóan gondolkodni. Azt írta az egyik válaszoló, hogy nem önálló gondolkodásra lett kitenyésztve.
2012. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nem tudok sokat az Amstaff-ról,de sokan mondták,hogy "engedelmes" amiről meg csak annyit tudok mondani,hogy nem épp ugyanaz a hűséggel.Egy király szolgája,mindent megcsinál amit kér tőlle az ura(engedelmes) azután meg megmérgezi,mert elege van ebből.-ez csak azért,hogy minél jobban érzékeltessem:) a kérdést nézve meg szerintem a puli,bevallom,azért mert nekem is az van.De ez szerintem normális,hogy mindneki a sajátját dícséri.És bocsánat ha megsértettem ezzel valakit!:)
2012. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Kuvasz,puli-tapasztalat-bár többnyire egyed-és nem fajtafüggő.
2012. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!